2 DÂHİLİYE UZMANI DAHA HASTA KABULÜNE BAŞLADI

Bölge hastanesi olma yolunda çalışmalarına son hız devam eden Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Dâhiliye (İç hastalıklar) polikliniğinde yeni iki hekim göreve başladı. Kırşehir ve ilçelerinin yanı sıra Nevşehir, Kırıkkale, Aksaray, Yozgat, Sarıyahşi ile Evren, gibi ilçelere de hizmet veren Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde doktor sayısı aratarak devam ediyor. İÇ HASTALIKLARI UZMANI DR. YUSUF […]
Manşet Haberleri - 10 Aralık 2019 10:43 A A

Bölge hastanesi olma yolunda çalışmalarına son hız devam eden Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Dâhiliye (İç hastalıklar) polikliniğinde yeni iki hekim göreve başladı.

Kırşehir ve ilçelerinin yanı sıra Nevşehir, Kırıkkale, Aksaray, Yozgat, Sarıyahşi ile Evren, gibi ilçelere de hizmet veren Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde doktor sayısı aratarak devam ediyor.

İÇ HASTALIKLARI UZMANI DR. YUSUF ÖZTÜRK

Kırşehir’e yeni atanan Dâhiliye Doktoru Uzm. Dr. Yusuf ÖZTÜRK ise tıp eğitimini 2007-2014 yılları arasında Hacettepe Tıp Fakültesi’nde tamamladı.

2014-2015 yılları arasında pratisyen hekim olarak Çorum Mecitözü İlçe Devlet Hastanesi’nde çalışan ÖZTÜRK, 2015-2019 yılında uzmanlık sınavını kazandığı Hacettepe Dâhiliye Bölümü’nde uzmanlık eğitimi aldı.

Uzm. Dr. Öztürk uzmanlık eğitimini bitirerek hastanemizde hasta kabulüne başladı.

İÇ HASTALIKLARI UZMANI DR. İLHAN YILDIRAN

İç Hastalıkları bölümüne yeni başlayan Uzman Doktor İlhan YILDIRAN, 2004-2010 yılları arasında Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamladı.

2010-2011 yılları arasında Muş’un  Varto ilçesinde Sağlık Grup Başkanlığı yapan Uzm. Dr. YILDIRAN, 2011-2015 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Dâhiliye Uzmanlığı eğitimi aldı.

2015-2018 yılları arasında aynı hastanede dâhiliye hekimliği yapan YILDIRAN, son olarak 2018-2019 yılları arasında Sinop Gerze Devlet Hastanesi’nde görev yaparken Kırşehir’e tayin oldu.

 

Comments

comments

Bu haber 9973 kez okundu.
Manşet Haberleri - 10:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.