Başkan Bahçeci’den 23 Nisan Mesajı

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 97. yılı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın dünya çocuklarının katılımıyla kutlanan, barış ve kardeşlik gibi değerleri içinde barındıran farklı kültürlerin aynı noktada buluşmasını sağlayan bir çocuk bayramı olduğunu belirtti. Başkan Bahçeci, mesajında, “Şanlı tarihimizin, çocuğundan, yaşlısına her […]
Akçakent - 21 Nisan 2017 11:59 A A

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 97. yılı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın dünya çocuklarının katılımıyla kutlanan, barış ve kardeşlik gibi değerleri içinde barındıran farklı kültürlerin aynı noktada buluşmasını sağlayan bir çocuk bayramı olduğunu belirtti.

Başkan Bahçeci, mesajında, “Şanlı tarihimizin, çocuğundan, yaşlısına her Türk vatandaşına büyük bir gurur vermekte olduğu söyleyerek, “Sahip olduğumuz şanlı tarihimizi bilerek, çok zor şartlarda kazanılmış bir zaferin sonucu olan Cumhuriyetimizi, birlik ve beraberliğimizi koruyarak, toplumsal barışı sürekli kılarak aydınlık yarınlara emin adımlarla ilerleyeceğiz. Devletimizin tüm çabaları, çocuklarımıza gurur duyacakları bir Türkiye oluşturmak içindir” dedi.
Başkan Bahçeci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının dünya çocuklarının  katılımıyla kutlanan, barış ve kardeşlik gibi değerleri içinde barındıran farklı kültürlerin aynı noktada buluşmasına sağlayan bir çocuk bayramı olduğunu da hatırlatarak, “Çocukları çok seven Atatürk, bu önemli günü çocuklara armağan ederken, sizlere verdiği önemi ve sevgiyi bir kez daha göstermiştir. Sizler Türkiye’nin gülen yüzüsünüz. Gelecek sizlerin ellerinde. Sizlerin tarihini-kültürünü iyi bilen, insana değer veren bireyler olarak yetiştiğinizi görmek, en büyük mutluluğumuz olacaktır. Ulus ve yurt sevgisiyle Cumhuriyet’i yükselteceğinize; Ulusunuz ve ülkeniz için her zaman en iyisini yapacağınıza inancımız sonsuzdur. Sizleri çok seviyor ve çok güveniyoruz” ifadelerini kullandı.

Comments

comments

Bu haber 8571 kez okundu.
Akçakent - 11:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.