24 Haziran’da Sandıktan Röntgen Filmi Çıkarsa Şaşırmayın

Kırşehir Muhalefeti’nin güçlü olması, muhalif duruşunu insani meziyetlerle süslemesi çok büyük ihtiyaç. CHP milletvekili adayı Dr. Metin İlhan’da İnsani meziyetlerle donanmış iyi bir insan ama ne muhalif nede siyasetçi özellikleri taşımıyor. Çok politik olduk eleştirilerini bizde yapıyoruz, kutuplaştık, ayrıştık diyoruz, Hümanist yaklaşımlara ihtiyaçtan bahsediyoruz ama ekmeği fırıncıdan alacaksın kardeşim.. Siyaseti siyasetçiye yaptıracaksın. Ben doktorum, Mucur’da […]
Genel - 19 Haziran 2018 15:42 A A

Kırşehir Muhalefeti’nin güçlü olması, muhalif duruşunu insani meziyetlerle süslemesi çok büyük ihtiyaç.

CHP milletvekili adayı Dr. Metin İlhan’da İnsani meziyetlerle donanmış iyi bir insan ama ne muhalif nede siyasetçi özellikleri taşımıyor.

Çok politik olduk eleştirilerini bizde yapıyoruz, kutuplaştık, ayrıştık diyoruz, Hümanist yaklaşımlara ihtiyaçtan bahsediyoruz ama ekmeği fırıncıdan alacaksın kardeşim.. Siyaseti siyasetçiye yaptıracaksın.

Ben doktorum, Mucur’da çalıştım, burada doçent olarak size hizmet ettim…. Eee, Sonra, ne istiyorsun hocam, dalak röntgenimizi mi istiyorsun ? Koca şehrin yığınla sorunlarını stetoskopla ölçemezsiniz,

Sizden siyaset adamı olmayacağını şahsım adına anladım, adamsınız, iyisiniz, nazik beyefendi, zararsız, kendi etrafınıza mesleki faydanız var bende böyle düşünüyorum. Sizi  Ankara yer bitirir, sizi meclis koridorlarından  dışarı çıkamayacak siyasetçi görüyorum.

Vekil olursunuz olamazsınız, iz bıraktınız mı ? evet bıraktınız, Dr. Deniz Akpınar gibi, Dr Yıldırım Türk gibi .

Vekil olursanız Fikret Tecer kadar iş yapar onun kadar iz bırakırsınız.

Kendinizi ifadeniz bile 3 beş cümleyi geçmiyor Sayın ilhan, her uğrak noktanızda aynı cümleleri kurarak Kısır politika sıfır siyaset yapıyorsunuz. Düşünen seçmen size oy verirken bunları hesaba katacaktır siz neden hesaba katmıyorsunuz. Ahmet, Mehmet feryat figan siyaset yaparken ben doktor’um doçentim diyip oy toplamanız, bunu ana muhalefet partisinin adayı olarak yapmanız bana ağır geliyor. Teşkilat partisi olan Cumhuriyet Halk Partisinin en büyük ve dinamik örgüt yapısı olan Kadın Kollarına Yapılan saldırı hakkında konuşmamak da ne demek, tarım hayvancılık, işsizlik, ayrışma, liyakat, eğitim hakkında tek bir proje sunmamakta ne demek.

Eğer iyi bir insan seçimi olsaydı size oy verilirdi, ama 24 Haziranda size sadece Röntgen filmi gösterilir sayın vekil.

Bir çok kesimden sizin kesin vekil çıkacağınız söyleniyor,Sizde meclisin Ceylan derisinde kendinize yer bulursanız, bizde vekilliğiniz dönemi boyunca her hareketinizin takipçisi, her yanlışınızın ve politika üretmediğiniz zamanların  hesap sorucu su, her güzel icraatınızın destekçisi olacağımızı beyan edelim.

Comments

comments

Bu haber 7353 kez okundu.
Genel - 15:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

 • ulusalcı 19 Haziran 2018 16:10

  Muhalefet şart, sözlerinizin çoğuna katılıyorum. herkesin söylendiğini söylemişsiniz. tebrik ediyorum. oyumu CHP ye vereceğim, huzurluyum. Metin bey iktidarın adayından daha temiz olduğu için onu tercih edeceğim..

 • Sezgin 22 Haziran 2018 14:36

  Evet siyaseti siyasetçi yapsın.
  Kendirli otogaleri işi ile uğraşsın.
  Yaşar bahceci inşaat mühendisi mutahitlik yapsın.
  Recep akdağ doktor doktorluk yapsın.
  Sayın cumhurbaşkanım iktisadci bankacılık yapsın.
  Taner Yıldız mühendis gitsin mühendislik yapsın.
  Burhan kuzu hukukçu gitsin hakim olsun.
  Hacı turan gitsin lastik satsın.
  Ahmet Davutoğlu ogretim görevlisi gitsin hoca olsun.
  Eeeee kim kaldı peki siyasetçi.
  Doktor doçent siyaset yapamaz mı alasını yapar.
  Cumhurbaşkanlığına Tayyip milletvekiline metin ilhan kimse kusura bakmasın.