450 Adet Ağaç Toprakla Buluşuyor

Bağbaşı mahallesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı olarak Kırşehir halkına hizmet veren iki adet semt sahasının çehresi güzelleştirilmeye başlandı. 2007 ve 2010 yıllarında Kırşehir halkının hizmetine sunulan iki adet sentetik futbol sahası yapıldıkları günden bugüne kadar gerek Kırşehir’de faaliyet gösteren futbol takımlarına gerekse mahalle halkına hizmet veriyor. Gençlik ve spor il müdürlüğü tarafından aktif […]
Manşet Haberleri - 25 Ekim 2019 15:43 A A

Bağbaşı mahallesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı olarak Kırşehir halkına hizmet veren iki adet semt sahasının çehresi güzelleştirilmeye başlandı.

2007 ve 2010 yıllarında Kırşehir halkının hizmetine sunulan iki adet sentetik futbol sahası yapıldıkları günden bugüne kadar gerek Kırşehir’de faaliyet gösteren futbol takımlarına gerekse mahalle halkına hizmet veriyor. Gençlik ve spor il müdürlüğü tarafından aktif olarak hizmet veren bu iki sahanın etrafı için düzenleme ve ağaçlandırma çalışmaları başlatıldı.


Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Faruk ŞAHİN tarafından yapılan açıklamada: “Sahaların etrafına yapılan zemin düzenleme çalışmalarının ardından 450 adet çam, çınar ve ıhlamur ağaçları dikilerek daha yeşil, düzenli ve ferah bir spor alanı Kırşehir halkının hizmetinde olacak.” dedi.

Comments

comments

Bu haber 4646 kez okundu.
Manşet Haberleri - 15:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.