AK PARTİ A. ADAYI HARUN ÇİFTÇİ AÇIKLAMA YAYINLADI

Kirsehir Ak Parti Milletvekilli Aday Adayı Prof. Dr. Harun ÇİFTÇİ bir bildiri yayınlayarak Kırşehir Halkından destek istedi. Ahi Evran Üniversitesi’inde öğretim üyesi olarak 12 yıla yakın bir süredir hizmet verdiğini ve gerek şehrimizin sakinlerinin gerekse öğrencilerimizin bize ilettiği sorunlarını herhangi bir kategoriye dahil etmeksizin çözüme ulaştırmak hususunda hassasiyet sahibi olduğunu belirtiği açıklamasında  Türk-İslam Medeniyetimizin inşasında ve şekillenmesinde önemli […]
Genel - 29 Nisan 2018 03:58 A A

Kirsehir Ak Parti Milletvekilli Aday Adayı Prof. Dr. Harun ÇİFTÇİ bir bildiri yayınlayarak Kırşehir Halkından destek istedi.

Ahi Evran Üniversitesi’inde öğretim üyesi olarak 12 yıla yakın bir süredir hizmet verdiğini ve gerek şehrimizin sakinlerinin gerekse öğrencilerimizin bize ilettiği sorunlarını herhangi bir kategoriye dahil etmeksizin çözüme ulaştırmak hususunda hassasiyet sahibi olduğunu belirtiği açıklamasında  Türk-İslam Medeniyetimizin inşasında ve şekillenmesinde önemli bir yere sahip Ahiler diyarı Kırşehir’den Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurusunu yaptığını dile getirdi.

İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın düsturuyla hizmet edeceğini söylediği açıklaması şu şekilde ;

 

Şehrimizin aziz halkına:

Malumualiniz Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayip ERDOĞAN’ın istişareleri ve Gazi Meclisimizin kararı ile 24 Haziran 2018 tarihinde; bölgesel ve küresel güç bakımından ülkemizi daha güçlü ve istikrarlı kılacak bir yönetim anlayışının yasal olarak uygulamaya gireceği  Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri yapılacaktır. 

Ne büyük mutluluk ki; ülkemize, aziz milletimize ve kadim şehrimizin güzel insanlarına karşı vazifelerimizi daha iyi ifa edebilmek adına hemşehrilerimizin teveccühlerine talip olarak,  ilim, kültür, düşünce ve sanat dünyamıza katkı yapmış şahsiyetleri bünyesinde barındıran ve Türk-İslam Medeniyetimizin inşasında ve şekillenmesinde önemli bir yere sahip Ahiler diyarı Kırşehir’den Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurumuzu yapmış bulunuyoruz.

Ekmeğini yediğim, havasını soluduğum, çocuklarımın geleceğini şekillendirdiğim ve manevi ikliminde huzur bulduğum ahilik teşkilatının merkezi olan Kırşehir’imize; Ahi Evran Üniversitesi’inde öğretim üyesi olarak 12 yıla yakın bir süredir hizmet veriyorum. Bu zaman zarfında her yöresi ayrı bir cennet olan  güzel ülkemizin farklı yerlerine gönüllerine Ahilik aşısı yaptığımız ve birer fidan olarak değerlendirdiğimiz  nice öğrencilerimizi gönderdik. İnsan yetiştirme hassasiyeti ve ehemmiyetinin bilinciyle icra ettiğim mesleğimi şimdi de “Insanı yaşat  ki devlet yaşasın.” düsturuyla pekiştirerek, asil milletin bir vekili olabilme sıfatıyla hizmet etmeye talibim.

Kırşehir’de bulunduğum süre dahilinde , gerek şehrimizin sakinlerinin gerekse öğrencilerimizin bize ilettiği sorunlarını herhangi bir kategoriye dahil etmeksizin çözüme ulaştırmak hususunda hassasiyet sahibi oldum. Bizlere görev tevdi edildiği takdirde, inancım ve ahlakım gereği şiar edindiğim bu yaklaşım tarzını ayrım yapmadan devam ettireceğimi bir kez daha Kırşehir kamuoyuna ilan ederim.

 

Uzun bir süredir yaşadığım Kırşehir’imizin geçirdiği gelişim safhalarının şahidi olarak; insanımızın ve şehrimizin sorunlarını, ihtiyaçlarını ve beklentilerini biliyorum. Bu minvalde; görev verildiğinde ilimizin ve insanımızın ihtiyaçlarının karşılanması noktasında azami gayret göstereceğimi taahhüt ediyorum.

Hem ülkemiz hem de Kırşehirimiz için geleceğe güvenle bakabilmek, bizlere emanet edilen değerleri sonraki nesillere aktarabilmek, Milli ve Yerli bir duruşu güçlendirebilmek ve iktisadi gelişmeyi sürdürebilmek adına Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti’nin misyonuna, millet eksenli hedeflerine ve kalkınma odaklı projelerine hizmet etmek amacıyla çıktığımız bu yolda desteklerinizi ve dualarınızı bekler saygılar sunarım.

 

 

 

Comments

comments

Bu haber 12729 kez okundu.
Genel - 03:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.