Ak Parti’de Bayrak Değişimi Resmen Gerçekleşti!

13 Ocak’ta 7. Olağan İl Kongresini gerçekleştiren Ak Parti’de il başkanlığı bayrak değişimi resmi olarak gerçekleşti. Yeni il başkanı seçilen Seher Ünsal teşkilat üyeleriyle birlikte Kırşehir Adliyesine giderek mazbatasını alarak göreve başladı. Adliye önünde partililere seslenen Ünsal: “Partimize gönül vermiş  dava arkadaşlarım, basınımızın güzide temsilcileri, bizi burada yalnız bırakmayan kıymetli hemşehrilerim  hepinizi sevgi, saygı ve […]
Genel - 19 Ocak 2021 15:09 A A

13 Ocak’ta 7. Olağan İl Kongresini gerçekleştiren Ak Parti’de il başkanlığı bayrak değişimi resmi olarak gerçekleşti. Yeni il başkanı seçilen Seher Ünsal teşkilat üyeleriyle birlikte Kırşehir Adliyesine giderek mazbatasını alarak göreve başladı.

Adliye önünde partililere seslenen Ünsal: “Partimize gönül vermiş  dava arkadaşlarım, basınımızın güzide temsilcileri, bizi burada yalnız bırakmayan kıymetli hemşehrilerim  hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yüksek tensipleri ve teşkilatımızın değerli delegelerinin oy birliğiyle Kırşehir Ak Parti İl Başkanlığına seçilmem münasebetiyle mazbata töreni için buradayız.

Ahi Evran ve Aşık Paşa’nın memleketi olan şirin Kırşehir’imizde bundan sonraki süreçte, düsturumuz olan : “İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın.” İlkesine uygun olarak birlik ve beraberlik içinde, teşkilat ve Kırşehir’imiz adına hep birlikte çalışmalarımızı daha gayretli olarak sürdüreceğiz. Bu anlayışla, insan odaklı ve erdemli bir yönetim sergileyeceğiz ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği 2023 ve 2071 hedeflerine sağlam adımlarla birlikte ilerleyeceğiz.

Şahsıma tevdi edilen bu görevi layıkıyla yerine getirmek amacıyla, tıpkı Ahi Evran Veli gibi yüksek ahlak, disiplin, dürüstlük ve dayanışma içinde, sağduyulu olarak hareket ederek, şehrimize en iyi şekilde hizmet edeceğiz. Tıpkı asırlar önce devletimiz ve milletimizin güçlenmesine mayasını katan Ahilik teşkilatınınKırşehir topraklarında doğması ve tüm Anadolu’ya yayılması gibi köklü geçmişimizden aldığımız güçle ve Genel Başkanımızdan aldığımız feyizle inandığımız yolda emin adımlarla birlikte yürüyeceğiz.

Basınımızın kıymetli mensupları 18/01/2021 tarihini ajandalarınıza not etmenizi istiyorum.

Bu tarih; Kırşehir’imiz için atan yüreklerin, gönülleri fethetmek için hareket ettiği tarihtir.

Bu tarih partimizin kurulduğu ilk günkü ruhla, aşkla, heyecanla yeniden ivmelendiği tarihtir.

Bu tarih memleketimizin en ücra köşesindeki gönüllere ulaşmak için yola çıktığımız tarihtir.

Bu tarih 1071’dir, 1453’tür.

Kıymetli gönüldaşlarım 2023 yılında yapılacak olan genel seçimlerde ve akabinde yapılacak yerel seçimlerde memleketimize hizmet için yetkilendirilmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Comments

comments

Bu haber 16032 kez okundu.
Genel - 15:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.