Akaröz’den Bayram Mesajı

Akaröz Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Akaröz Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Manşet Haberleri - 10 Ağustos 2019 23:14 A A

Akaröz Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Akaröz Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Akaröz mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği, yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Aziz Milletimizin mayasında bulunan yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzide örneklerinin yaşandığı bayramlar yoksulun, yetimin, düşkünün korunup kollandığı, kırgınlıkların yerini sevgi ve barışın aldığı, kin ve nefretin bertaraf edildiği müstesna günlerdir.

Unutulmamalıdır ki; sevinç ve neşe günleri olan bayramlar paylaştıkça anlam kazanır. Bu mübarek günlerde beraber gülmeli, sıkıntıları beraber paylaşmalı, birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. Bu özel günlerde akrabalarımızı, komşularımızı, büyüklerimizi, kimsesiz çocuklarımızı, aziz şehitlerimizin ailelerini ve kahraman gazilerimizi ziyaret ederek daima yanlarında olduğumuzu hissettirmeliyiz.

Bu mübarek günlerde şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde; tüm milletimizin Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla tebrik eder, Bayramın milletimiz, ülkemiz ve tüm İslam Alemi için huzur, barış ve mutluluk vesilesi olmasını temenni ederim.”

Comments

comments

Bu haber 6717 kez okundu.
Manşet Haberleri - 23:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.