Akaröz’den Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Akaröz Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Akaröz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Manşet Haberleri - 28 Ekim 2019 13:26 A A

Akaröz Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Akaröz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Akaröz mesajında, Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Türk milletinin cesareti seçmesiyle Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığını vurguladı.

Türkiye’nin Milli Mücadele başarısını Cumhuriyet ile taçlandırarak tüm mazlum milletlere örnek olduğuna dikkat çeken Akaröz, şunları kaydetti: “Her karış toprağıyla bölünmez bütün olan ülkemiz Edirne’den Kars’a, İzmir’den Hakkari’ye, Sinop’tan Hatay’a, Türk Devleti’ne yurttaşlık bağı ile bağlı olan herkesin ortak yurdudur. Bu yurdu bizlere vatan kılan milli mücadele ruhudur. Cumhuriyetin ilan edildiği bu tarihi gün, bizi biz yapan ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, kahraman silah arkadaşlarını, vatanı, bayrağı ve istiklali uğruna canını ortaya koyan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Cumhuriyetimizin 96’ncı yılı devletimize ve aziz milletimize kutlu olsun.”

Comments

comments

Bu haber 4391 kez okundu.
Manşet Haberleri - 13:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.