AKŞENER; “MİLLET İTTİFAKI AÇISINDAN EN İYİ İŞ BİRLİĞİNİN YAPILDIĞI YER KIRŞEHİR”

İYİ Parti İl Başkanlığınca düzenlenen İftar Programına katılmak üzere Kırşehir’e gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen’i ziyaret etti.   “OY VERENLERE PKK’LI DEDİNİZ, BAŞKAN KIRŞEHİR’İ ALDI SIRTINA KANDİLE Mİ GÖTÜRDÜ” “MİLLET İTTİFAKI AÇISINDAN EN İYİ İŞ BİRLİĞİNİN YAPILDIĞI YER KIRŞEHİR” İYİ Parti İl Başkanlığı ziyaretinde konuşan İYİ […]
Genel - 19 Mayıs 2019 05:35 A A

İYİ Parti İl Başkanlığınca düzenlenen İftar Programına katılmak üzere Kırşehir’e gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen’i ziyaret etti.

 

“OY VERENLERE PKK’LI DEDİNİZ, BAŞKAN KIRŞEHİR’İ ALDI SIRTINA KANDİLE Mİ GÖTÜRDÜ”

“MİLLET İTTİFAKI AÇISINDAN EN İYİ İŞ BİRLİĞİNİN YAPILDIĞI YER KIRŞEHİR”

İYİ Parti İl Başkanlığı ziyaretinde konuşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “24 Haziran seçimlerine giderken Cumhur İttifakı Millet ittifakı diye anılan yöntem hayata geçti. Her iki grup için söylüyorum bazı yerlerde çok iyi işledi, bazı yerlerde ise olmadı. Bizim açımızdan en iyi iş birliğimizin yapıldığı yer Kırşehir oldu” dedi.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLA

“AK PARTİ BİZ NEREDE YANLIŞ YAPTIK DA BELEDİYEYİ KAYBETTİK DİYE ÇALIŞMALARA BAŞLAMIŞLARDIR”

Seçmen oy kullanırken, kırgınlık olmadığı için ve de birlikte yol alabilme iradesi net bir şekilde göründüğü için seçmen gitti oyunu verdi diyen Genel Başkan Akşener, “Rekabetin sonucu da Kırşehir halkına yarar. Şimdi ne olur; AK Parti biz nerede yanlış yaptık da belediyeyi kaybettik diye çalışmalara başlamışlardır. Sokakta gezen seçmenin gözün içine bakmaya başlamışlardır. Öylede olması gerekir. Bize göre 4 yılı aşkın bir süre var ama İstanbul seçimleri sonrası neler olur neler biter bilmiyoruz.”

“TARTININ BİR KEFESİNDE CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, DİĞER KEFESİNDE İSE EKREM İMAMOĞLU”

“Millet iradesi diye diye gelindi, İstanbul seçimleriyle saygısızlık hat safhada oldu. Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu’nun tartılması gerekirken, tartının bir kefesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, diğer kefesinde ise Ekrem İmamoğlu. Böyle bir seçim mantığı olmaz ama olacak. Seçim konuşulur bu ülkede göreceksiniz. İstanbul seçimlerini bir kenara koyarsak, 4 yıl gibi bir süre var önümüzde. Kırşehir’de tekrar hem genel seçimde hem de yerel seçimde iddia sahibi olabilmenin yolu siyasi partiler açısından söylüyorum seçmenin en istediğini, neyi talep ettiğini, nerede problemler var, nerede çözümü gereken sorunlar var diye bakmaktır buna bakacaklar”

“ALDI SIRTINA KIRŞEHİR’İ KANDİLE Mİ GÖTÜRDÜ”

“Milletvekillerinin kıymeti yok. Kendi aralarında torpil işliyor. Müşteri velinimettir ya 31 Mart seçimlerinden sonra Türkiye’de yaşanan da budur. Eğer hakaret dilini de düzeltirlerse, zamanında yapılacağını ön gördüğümüz Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerde daha makul bir dil ve tutumla yola çıkılır. O zaman denilebilir ki iyi olan kazansın. Olması gereken de budur. Ama kendiniz de bir grup kurmuşsunuz, bu tarafta da bir iş birliği olmuş. Buraya oy veren insanlara illet, zillet, terörist, PKK’lı dediniz. Şimdi Kırşehir Belediyesi değişti, sırtına vurup nereye götürdü başkan. Aldı sırtına Kırşehir’i kandile mi götürdü. Hizmet edip 5 yıl daha, yani 2. Dönemi de kazanmak için arkadaşımız elinden gelen gayreti gösterecektir. Olumlu sonuç alırsanız tekrar seçeceksiniz, iyi hizmet etmezse bu seferde durup düşüneceksiniz. Demokrasi bu. Onun için iyi geldi” diye konuştu.

Comments

comments

Bu haber 10756 kez okundu.
Genel - 05:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.