Alt yapı ve Üst Yapı çalışmaları devam ediyor!

 Kırşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ilke Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler şehrin muhtelif yerlerinde yağmurlama boru hattı çalışması, asfalt çalışması ve sert zemin kilitli parke çalışmalarına devam ediyor.   Özellikle Asfalt Plent Tesisi’nin tekrar faaliyete geçmesiyle birlikte şehrin ana arterleri başta olmak üzere bütün mahalle ve sokaklarında asfalt çalışmalarına hız veren Kırşehir Belediyesi, alt […]
Haberler - 5 Ağustos 2020 15:20 A A

 Kırşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ilke Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler şehrin muhtelif yerlerinde yağmurlama boru hattı çalışması, asfalt çalışması ve sert zemin kilitli parke çalışmalarına devam ediyor.

 

Özellikle Asfalt Plent Tesisi’nin tekrar faaliyete geçmesiyle birlikte şehrin ana arterleri başta olmak üzere bütün mahalle ve sokaklarında asfalt çalışmalarına hız veren Kırşehir Belediyesi, alt yapı çalışmalarını tamamladıktan sonra asfalt ve sert zemin çalışmalarına devam ediyor.

 

Konu ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu: ‘’Ekiplerimiz şehrimizin muhtelif yerlerinde alt-yapı ve üst-yapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 14 mahallemizde kademeli bir biçimde kanal açma, yağmurlama, dranej boru hattı gibi alt-yapı çalışmalarını tamamladığımız bölgenin asfalt, sert zemin, kilitli parke çalışmalarını tamamlıyoruz. Amacımız şehrimizin alt-yapı ve üst-yapı çalışmalarını tamamlayıp, Kırşehir’i daha modern ve yaşanılabilir bir kent haline getirmektir. Bu çalışmalar esnasında tabi ki o bölgede yaşayan hemşehrilerimiz günlük yaşam açısından olumsuz etkileniyorlar, bu konuda da hemşehrilerimizden sabır göstermelerini istiyoruz. Bütün amacımız hemşehrilerimizin daha güzel bir Kırşehir’de yaşaması içindir.’’ ifadelerini kullandı. 

Comments

comments

Bu haber 15347 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Haberler - 15:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.