Bağımlılıkla Topyekûn Mücadele

Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali İbrahim Akın başkanlığında yapıldı.
Manşet Haberleri - 30 Eylül 2019 18:07 A A

Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali İbrahim Akın başkanlığında yapıldı.

Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Vali İbrahim Akın’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Araz, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran, daire müdürleri ve ilgili kurum amirleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali İbrahim Akın, uyuşturucu kullanımı başta olmak üzere bağımlılık yapan, gençlerimizin sağlığını olumsuz yönde etkileyen her türlü kötü alışkanlıkla kararlı ve etkin bir şekilde ilgili bütün kurumlarla topyekûn bir mücadele içerisinde olduklarını söyledi.

Toplumumuzun en büyük sorunlarından birisi olan uyuşturucu belasının geleceğimizin teminatı olan gençlerimize yönelik önemli bir tehdit olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “Devletimiz, gençlerimizin en büyük belası olan uyuşturucu ile mücadelesini azim ve kararlılıkla sürdürürken bizler de ilimizde uyuşturucu başta olmak üzere bağımlılık yapan bütün maddelerle mücadeleye aralıksız devam edeceğiz. İlimizde son dönemde uyuşturucu ile mücadeleye yönelik yürütülen faaliyet ve çalışmalar ile alınan önlemlerin değerlendirileceği bu toplantının bağımlılıkla mücadeleye katkı sunacağına inanıyorum.” dedi.

Toplantı, yapılan sunumun ardından bağımlılıkla mücadelede alınacak tedbirlerin görüşülüp değerlendirilmesi ile sona erdi.

Comments

comments

Bu haber 2622 kez okundu.
Manşet Haberleri - 18:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.