Bilgehan Altaş Yayınladığı Mesajla Öğretmenlerin Gününü Kutladı!

HUDER Kırşehir İl Temsilcisi Av. Bilgehan Altaş öğretmenler günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Mesajında Öğretmen,  hayatı kendinden evvel başkaları için yaşayandır diyen Altaş: “Öğretmen, Sabır, sadakat ve zaman mefhumu olmadan İşini evine taşıyan, mesleği bir yaşam tarzı haline gelmiş kişidir. Sadece okuma, yazma, bilgi öğretmekle görevli olduğu halde, yine de büyük bir özveri ile bizlerin […]
Genel - 23 Kasım 2020 13:14 A A

HUDER Kırşehir İl Temsilcisi Av. Bilgehan Altaş öğretmenler günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Mesajında Öğretmen,  hayatı kendinden evvel başkaları için yaşayandır diyen Altaş: “Öğretmen, Sabır, sadakat ve zaman mefhumu olmadan İşini evine taşıyan, mesleği bir yaşam tarzı haline gelmiş kişidir. Sadece okuma, yazma, bilgi öğretmekle görevli olduğu halde, yine de büyük bir özveri ile bizlerin her türlü sorunları ile yakından ilgilen kişidir. ” dedi.

Sizler bize  hayatın sözlük anlamı dışında bir anlam taşıdığını öğrettiniz. Bize “ Vatanın, milletin” her şeyden üstün olduğunu “ Dinin, namusun ” her zaman her şeye rağmen korunması gereken bir hazine olduğunu anlattınız.  diyen Altaş : “Dostluğun kardeşliğin” önemini “ Saygının ve kalp kırmamanın” ne kadar güzel olduğunu öğrettiniz. Bizi güzel huylu topluma yararlı bireyler olarak yetiştirme ümidi ile bugünlere getirdiniz.

Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk, şehit öğretmen aileleri ve eğitimime katkı sağlayan öğretmenlerim olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.  ” diyerek mesajını noktaladı.

Comments

comments

Bu haber 19417 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Genel - 13:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.