Bu Aşurede Sevgi Var

İyilikder Kırşehir Şubesi Gönüllü buluşması düzenledi.
Manşet Haberleri - 27 Eylül 2019 15:53 A A

İyilikder Kırşehir Şubesi Gönüllü buluşması düzenledi.

Kurulduğu günden bu yana yetim, mazlum ve ihtiyaç sahiplerinin yanında duran ve tüm ihtiyaçlarıyla ilgilenen İyilikder Kırşehir, gönüllüleriyle bir araya geldi. İyilikder Kırşehir şubesinde bir araya gelen gönüllü ve gönüllü adayları çalışmalar hakkında bilgilendirildi.

Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında ihtiyaç sahiplerinin umudu olan İyilikder, Kırşehir’de de iyilik çorbasını kaynatmaya devam ediyor.  İlk günden bugüne maddi ve manevi desteğini esirgemediği gönüllülerine ve ihtiyaç sahiplerine bir kez daha kapısını açan İyilikder Kırşehir şubesi bugüne kadar yaptığı ve yapacağı çalışmaları konuştu ve gönüllüler ile fikir alışverişinde bulundu.

Mazlumların yüzünü güldürmek için gece gündüz demeden çalışan İyilikder Kırşehir Şube Başkanı Sevgi Meydan; “Bugüne kadar elimizden geldiğince bize gelen yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya çalıştık. Bundan sonra da gönüllülerimizin ve bağışçılarımızın desteğiyle iyilik köprüsünü genişletmeye çalışacağız. Bizim ihtiyacımız olan gönüllülerimizin manevi desteği yanında bağışçılarımızdan gelecek olan maddi destek. İhtiyaç sahiplerini mahcup etmeden yardımcı olmak, zor durumda olanların elinden tutabilmek için yardımseverlerin duyarlılığını bekliyoruz. İyiliğe elçi olmak isteyen gönüllüleri de derneğimizde çayımızı içmeye ve istişare etmeye bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Gelen misafirlere bağışçıların gönlünden kopanlarla hazırlanan aşureden ikram edildi.

Comments

comments

Bu haber 530 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Manşet Haberleri - 15:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.