CHP’den İyi Partiye Hayırlı Olsun Ziyareti

Kırşehir CHP İl ve Merkez İlçe Teşkilatları 21 Haziran 2020 tarihinde yapılan İyi Parti Kırşehir İl Başkanlığı Kongresinde yeniden il başkanı seçilen  Müfit GÖÇEN’i, Merkez İlçe Başkanı Zafer SATILMIŞ’ı ve yönetim kurulu üyelerine  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İyi Parti  Kırşehir İl Başkanlığı binasında gerçekleşen ziyarette CHP Kırşehir Milletvekili Metin İLHAN,  Belediye Başkanı Selahattin EKİCİOĞLU, İl Başkanı Baran GENÇ. […]
Haberler - 1 Temmuz 2020 12:49 A A

Kırşehir CHP İl ve Merkez İlçe Teşkilatları 21 Haziran 2020 tarihinde yapılan İyi Parti Kırşehir İl Başkanlığı Kongresinde yeniden il başkanı seçilen  Müfit GÖÇEN’i, Merkez İlçe Başkanı Zafer SATILMIŞ’ı ve yönetim kurulu üyelerine  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İyi Parti  Kırşehir İl Başkanlığı binasında gerçekleşen ziyarette CHP Kırşehir Milletvekili Metin İLHAN,  Belediye Başkanı Selahattin EKİCİOĞLU, İl Başkanı Baran GENÇ. Merkez İlçe Başkanı  Doğan YILDIZHAN, Belediye Başkan Yardımcısı Osman UÇAR ile birlikte CHP Kırşehir İl ve Merkez İlçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleriyle İyi Parti Kırşehir İl ve Merkez İlçe teşkilatları yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Ziyaret esnasında CHP  Kırşehir  Milletvekili Metin İLHAN, Belediye Başkanı Selahattin EKİCİOĞLU, İl Başkanı Baran GENÇ ve Merkez İlçe Başkanı Doğan YILDIZHAN seçimlerde ittifak yaparak uyum içerisinde çalıştıkları İyi Partinin Kırşehir İl Başkanlığına  Müfit GÖÇEN’ in yeniden seçilmesinden memnunluk duyduklarını belirterek, önümüzdeki süreçte de  kurmuş oldukları ittifakı uyum içerisinde yürüterek ülke genelinde ve Kırşehir’de  seçimler kazanarak güzel işler yapacaklarını beyan ettiler.

İyi Parti Kırşehir  İl Başkanlığına yeniden seçilen Müfit GÖÇEN ve Merkez İlçe Başkanı Zafer SATILMIŞ ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, CHP ile kurdukları Millet İttifakını  daha ileriye götürerek seçimlerde başarılı sonuçlar alarak Türkiye’ye ve Kırşehir’e hizmet edeceklerini, bunun için de her iki taraf olarak fedakarlık yapmaları ve birlik, beraberlik içerisinde olmaları gerektiğini belirterek kendilerini ziyarete gelen CHP  Kırşehir  Milletvekili Metin İLHAN, Belediye Başkanı Selahattin EKİCİOĞLU, İl Başkanı Baran GENÇ ve Merkez İlçe Başkanı Doğan YILDIZHAN   ile CHP il ve Merkez İlçe teşkilatlarına teşekkür ettiler.

Comments

comments

Bu haber 12086 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Haberler - 12:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.