Eda İçin…

Cacabey Ortaokulu öğrencisi olan ve kanser hastalığına yenik düşerek 12 yaşında hayata veda eden Eda Beşkardaş anısına voleybol turnuvası düzenlendi.
Manşet Haberleri - 4 Ocak 2020 16:40 A A

Cacabey Ortaokulu öğrencisi olan ve lösemi hastalığına yenik düşerek 12 yaşında hayata veda eden Eda Beşkardaş anısına voleybol turnuvası düzenlendi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Eda Beşkardaş anısına düzenlenen voleybol turnuvasında Eda’nın Cacabey Ortaokulu’ndaki takım arkadaşları yarıştı. Cacabey Ortaokulu’nda öğrenciyken voleybol takımında yer alan ve 19 Mart 2017’de hayat mücadelesini kaybeden Eda için arkadaşları ve ailesi bir araya geldi.

Duygusal anların da yaşandığı turnuvada Cacabey Ortaokulu (ilgim spor) ve Akademi Spor Kulübü öğrencileri final maçı yaptı. Maç sonucunda 2-0 galip olan Akademi Spor Kulübü öğrencileri madalya ile ödüllendirildi. Eda’nın anısına hazırlanan kupa ve madalya ise Eda’nın ailesi Engin ve Senem Beşkardaş’a verildi. Eda’nın ailesi düzenlenen turnuva için çok duygulandıklarını belirterek kızlarının isminin yaşatılmasından gurur duyduklarını dile getirdiler. Beşkardaş ailesi, turnuvada emeği geçen Cacabey Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Mevlüt Sönmez’e Akademi Spor Kulübü Antrenörü Fatih Çakır’a, Eda’nın sınıf öğretmeni Kemal Özalp’e ve turnuvayı organize eden Hasan Öztürk’e teşekkürlerini iletti.

Comments

comments

Bu haber 10231 kez okundu.
Manşet Haberleri - 16:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.