Emekli Köpek Cimri’ye Mangal Partisi

Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı bünyesinde hizmet veren uyuşturucu arama köpeği Cimri’nin emekliye ayrıldığı duyuruldu. Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı bünyesinde hizmet veren uyuşturucu arama köpeği Cimri’nin emekliye ayrıldığı duyuruldu. Emekli olan Cimri için bir mangal partisi de düzenleyen Jandarma Komutanlığı yaptığı açıklamada, “Uyuşturucu madde arama köpeği olarak hizmet veren ve 10 yıllık görev süresini tamamlayan Cimri isimli Narkotik köpeği, emekliye […]
Manşet Haberleri - 18 Eylül 2019 15:39 A A

Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı bünyesinde hizmet veren uyuşturucu arama köpeği Cimri’nin emekliye ayrıldığı duyuruldu.

Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı bünyesinde hizmet veren uyuşturucu arama köpeği Cimri’nin emekliye ayrıldığı duyuruldu.

Emekli olan Cimri için bir mangal partisi de düzenleyen Jandarma Komutanlığı yaptığı açıklamada, “Uyuşturucu madde arama köpeği olarak hizmet veren ve 10 yıllık görev süresini tamamlayan Cimri isimli Narkotik köpeği, emekliye ayrıldı”denildi.

Cimri, görev süresi boyunca 453 operasyona katılarak 150 kilogramdan fazla uyuşturucu maddenin yakalanmasına katkı sağlamasıyla biliniyor.

Comments

comments

Bu haber 6647 kez okundu.
Manşet Haberleri - 15:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.