Faili Meçhul Cinayetin Zanlıları 7 Yıl Sonra Yakalandı!

Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı 7 yıl önce işlenen faili meçhul cinayeti aydınlatarak sorumluları yakaladı.   17 Haziran 2013 günü saat 14.00 sıralarında Kırşehir’in Çiçekdağı ilçesi ibikli köyü Çayırlı mevkiinde su kanalı içerisinde 38 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş ve çıplak vaziyette bırakılmış 55-60 yaşlarında kimliği belirsiz bir erkek cesedi bulunmuştu. Olay tarihinde olayı aydınlatacak herhangi bir somut […]
Çiçekdağı - 14 Aralık 2020 12:38 A A

Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı 7 yıl önce işlenen faili meçhul cinayeti aydınlatarak sorumluları yakaladı.

 

17 Haziran 2013 günü saat 14.00 sıralarında Kırşehir’in Çiçekdağı ilçesi ibikli köyü Çayırlı mevkiinde su kanalı içerisinde 38 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş ve çıplak vaziyette bırakılmış 55-60 yaşlarında kimliği belirsiz bir erkek cesedi bulunmuştu.

Olay tarihinde olayı aydınlatacak herhangi bir somut bilgiye ulaşılamayarak kasten öldürme olayı faili meçhul olarak takibine devam edilmişti.

 

ÖZEL EKİP KURULDU

Faili meçhul cinayetin aydınlatılması için Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı Bünyesinde özel ekip kurulmuştu. 7 yıldır olay üzerinde çalışan ekip öldürülen M.D.’nin gözlük markası ve cansız bedeni yanında bulunan yabancı menşeili ilaç kutusundan yola çıkarak maktulün Almanya’dan gelen bir gurbetçi olduğunu tespit etti. Ekip tarafından yapılan çalışmada belirlenen üç şüpheli Ankara’da gerçekleştirilen operasyonla yakalanarak göz altına alındı.

 

İKİ ZANLI TUTUKLANDI

Jandarma ekiplerinin titiz çalışması ile yakalanan şüphelilerden K.D. ve T.D. kasten öldürmek suçundan tutuklanarak Yozgat cezaevine gönderildi.

Comments

comments

Bu haber 23100 kez okundu.
Çiçekdağı - 12:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.