Güvenlik Görevlileri Rektör Karakaya’yı ziyaret etti

Göreve geldiği günden bu yana Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi personeli ile iletişim içerisinde olmayı önemseyen Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı Özel Güvenlik Görevlileri Günü nedeniyle Genel Sekreter Mehmet Zeki Küçük, Genel Sekreter Yardımcısı Osman Savaş Çetiner ve üniversitede görev yapan güvenlik personelleri ziyaret etti.   Rektör Karakaya: “Tüm Özel Güvenliklerin Günü Kutlu Olsun”   Ziyarette […]
Haberler - 3 Temmuz 2020 01:02 A A

Göreve geldiği günden bu yana Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi personeli ile iletişim içerisinde olmayı önemseyen Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı Özel Güvenlik Görevlileri Günü nedeniyle Genel Sekreter Mehmet Zeki Küçük, Genel Sekreter Yardımcısı Osman Savaş Çetiner ve üniversitede görev yapan güvenlik personelleri ziyaret etti.

 

Rektör Karakaya: “Tüm Özel Güvenliklerin Günü Kutlu Olsun”

 

Ziyarette konuşan Rektör Karakaya milletin huzuruna, güvenliğine katkı sağlayan Ahi Evran Üniversitesi güvenlik görevlilerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, kamu güvenliğini sağlamada yardımcı kolluk olarak özel güvenliklerin önemli bir yeri olduğuna dikkat çekti.  Rektör Karakaya, büyük bir özveri ve fedakârlıkla görevlerini yerine getiren tüm özel güvenlik görevlilerinin gününü kutladı.

Comments

comments

Bu haber 10849 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Haberler - 01:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.