Halk-Lis Kırşehir’den İzmir’e Yardım!

Halkçı Liseliler Kırşehir İl Başkanlığı İzmir’de yaşanan deprem dolayısıyla topladıkları yardımları bölgeye gönderdiklerini açıkladı.   “Ahilik Kültürünü yaşatan esnaflarımız sayesinde”   Kırşehir Halkçı Liseliler İl Başkanı Asım Mert Karaosmanoğlu, topladıkları yardımlar hakkında yaptığı açıklamada “İzmir’de yaşanan tüm kayıplarımıza üzüldüğümü söylemek isterim. Depremde mağdur olan vatandaşlarımız için ahilik kültürünü gerçekten yaşatan esnaflarımızın da katkısıyla, vatandaşlarımızın ihtiyaçları […]
Haberler - 5 Kasım 2020 17:59 A A

Halkçı Liseliler Kırşehir İl Başkanlığı İzmir’de yaşanan deprem dolayısıyla topladıkları yardımları bölgeye gönderdiklerini açıkladı.

 

“Ahilik Kültürünü yaşatan esnaflarımız sayesinde”

 

Kırşehir Halkçı Liseliler İl Başkanı Asım Mert Karaosmanoğlu, topladıkları yardımlar hakkında yaptığı açıklamada “İzmir’de yaşanan tüm kayıplarımıza üzüldüğümü söylemek isterim. Depremde mağdur olan vatandaşlarımız için ahilik kültürünü gerçekten yaşatan esnaflarımızın da katkısıyla, vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda destek topladık. Türkiye olarak bu kötü günleri de atlatacağımızdan eminim. Tekrardan herkese geçmiş olsun dileklerimizi sunuyorum. Hep beraber güzel günler görmek umuduyla, teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

İzmir’de 30 Ekim Cuma günü meydana gelen 6.6 büyüklüğünde 114 vatandaşımız hayatını kaybetmişti.

Comments

comments

Bu haber 10600 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Haberler - 17:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.