İŞ-KUR’UN BOZTEPE ZİYARETİ

                Boztepe’de Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından açılan Kadın Giysileri Dikim Elemanı ile Domates Yetiştiriciliği kurslarını Boztepe Kaymakamı Sedat ÖZDEMİR, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan ŞAHİN ile Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen KAYA ziyaret etti.                 Ziyarette kursiyerlere konuşan Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü […]
Genel - 20 Nisan 2018 16:58 A A

                Boztepe’de Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından açılan Kadın Giysileri Dikim Elemanı ile Domates Yetiştiriciliği kurslarını Boztepe Kaymakamı Sedat ÖZDEMİR, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan ŞAHİN ile Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen KAYA ziyaret etti.

                Ziyarette kursiyerlere konuşan Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü KAYA “İlimizin şirin ilçelerinden biri Boztepe’de kadınlarımızın kendilerini geliştirip yeni bir altın bilezik, yeni bir meslek sahibi olabilmeleri için çaba sarf ediyoruz. Domates Yetiştiriciliği kursundaki sera çalışmanızı devam ettirmenizi, Kadın Giysileri Dikim Elemanı kursundaki ürettiğiniz kıyafetleri dikmeye gelecekte yuvanıza katkıda bulunmak üzere devam etmenizi temenni ediyorum. Çalışmalarınızda desteği bulunan Boztepe Kaymakamımız Sedat ÖZDEMİR ’e, Boztepe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Zeki TEKİN’e, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürümüz Kenan ŞAHİN ’e, Boztepe Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Cem EMİRZEOĞLU ’na ve kurs hocalarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Kursiyerle sohbet edip sorunlarını dinleyen heyet Boztepe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nden ayrıldı.

Comments

comments

Bu haber 10129 kez okundu.
Genel - 16:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.