İyi Parti’den Astsubaylar Derneğini Ziyaret etti!

İyi parti Kırşehir İl Başkanlığından;  İl Başkanı Müfit Göçen, Başkan Yardımcıları Deniz Yağmur ve Osman İlhan’ dan oluşan heyet  Türkiye  Astsubaylar günü olması nedeniyle Cumartesi günü  Türkiye Emekli  Astsubaylar Derneği Kırşehir Şubesini ziyaret ederek emekli astsubaylarla görüştüler.   Ziyarette konuşan İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen Astsubayların devlet disiplini almış, vatan ve millet sevgisi […]
Haberler - 19 Ekim 2020 12:30 A A

İyi parti Kırşehir İl Başkanlığından;  İl Başkanı Müfit Göçen, Başkan Yardımcıları Deniz Yağmur ve Osman İlhan’ dan oluşan heyet  Türkiye  Astsubaylar günü olması nedeniyle Cumartesi günü  Türkiye Emekli  Astsubaylar Derneği Kırşehir Şubesini ziyaret ederek emekli astsubaylarla görüştüler.

 

Ziyarette konuşan İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen Astsubayların devlet disiplini almış, vatan ve millet sevgisi çok üst düzeyde,   toplumda önemli yeri olan   ve TSK’da  en çok çalışan bel kemiği konumunda olan komutanlar olduklarını vurgulayarak 17 Ekim 2020 Astsubaylar gününü kutladı.

 

Ziyaret esnasında konuşan Türkiye  Emekli Astsubaylar Derneği Kırşehir Şube Başkanı Ali Osman Özkaya 1984’ e kadar Dünya Emekli Astsubaylar Derneği olarak faaliyet gösteren derneklerinin adının 1984 tarihinde Türkiye Emekli Astsubaylar  Derneği olarak değiştirildiğini ve o günden itibaren her sene  17 Ekimde Ankara’ da Anıtkabir’i ziyaret edip, çelenk koyarak  kutladıkları belirtti. Bu sene Astsubaylar gününü içerisinde bulunduğumuz salgın hastalık nedeniyle  her derneğin kendi şehrinde kutlaması kararı alındığını dile getiren Özkaya “Bizde Kırşehir’de Atatürk Anıtına Çelenk koyarak  derneğimizde  günümüzü kutlamaya gelen misafirlerimizi kabul etmekteyiz” dedi.

 

Astsubaylar derneği başkanı Ali Osman Özkaya  İyi Parti İl Başkanı Müfit Göçen’e emekli astsubayların problemlerini içeren bir dosya takdim etti. Dosyayı inceleyen İyi Parti İl Başkanı Müfit Göçen kendisi de emekli astsubay olan  İyi Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş’ ı arayarak astsubayların problemlerini iletti.

 

Ziyaretten duydukları memnuniyeti belirten Ali Osman Özkaya  İyi Parti heyetine bu özel günlerinde kendilerini hatırlayarak ziyaret etmelerinden ve ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

 

Ziyaret bitiminde İyi Parti İl Başkanı Müfit Göçen Emekli Astsubaylar Derneğinin defterine yazı yazarak imzaladı

Comments

comments

Bu haber 27933 kez okundu.
Haberler - 12:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.