İyi Parti’den Kızılay’a Ziyaret!

İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen ve bazı  yönetim kurulu üyeleri Kızılay’ ı ziyaret ettiler.   Ziyaret esnasında konuşan İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen  Kızılay’ın  kara gün dostu olduğunu sadece ülkemizde değil, diğer ülkelerde meydana gelen afet ve deprem gibi  her türlü felaketlerde  yardım yaptığını bunun en son örneğini İzmir depreminde gördüklerini […]
Genel - 7 Kasım 2020 13:32 A A

İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen ve bazı  yönetim kurulu üyeleri Kızılay’ ı ziyaret ettiler.

 

Ziyaret esnasında konuşan İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen  Kızılay’ın  kara gün dostu olduğunu sadece ülkemizde değil, diğer ülkelerde meydana gelen afet ve deprem gibi  her türlü felaketlerde  yardım yaptığını bunun en son örneğini İzmir depreminde gördüklerini belirterek, parti olarak   daima  Kızılay’ın  yanında olduklarını belirtti. Başkan Göçen, Kızılay’a çalışmalarında başarılar dileyerek kendilerini kabul ettiklerinden dolayı  Kızılay Başkanı Yunus Fikret Yavuz’a teşekkür etti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İyi Parti Kırşehir İl Başkanlığı heyetine teşekkür eden Kızılay Başkanı Yunus Fikret Yavuz, Kızılay’ ın her türlü afette. felaketlerde, depremlerde  ve ihtiyaç duyulan har an vatandaşların yanında olduğunu belirterek imkanı olan herkesin Kızılay’a destek olması gerektiğini belirterek sözlerini noktaladı.

Comments

comments

Bu haber 9534 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Genel - 13:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.