İYİ Partililer Bayram Sevincini Birlikte Yaşadılar

İyi Parti Kırşehir İl ve Merkez İlçe teşkilatında bayramlaşma  yapıldı. Kurban Bayramının ikinci gününde İyi Parti binasında gerçekleşen bayramlaşma programına partililer yoğun ilgi gösterdi. Maske takılmasına ve sosyal mesafeye özen  gösterilerek gerçekleşen programda konuşan İyi Parti İl Başkanı Müfit GÖÇEN “ Ülke olarak ekonomi, iç politika, dış politika, işsizlik,  terör, siyaset  vb. konularda zor günler geçirirken bir de buna […]
Haberler - 4 Ağustos 2020 14:24 A A

İyi Parti Kırşehir İl ve Merkez İlçe teşkilatında bayramlaşma  yapıldı. Kurban Bayramının ikinci gününde İyi Parti binasında gerçekleşen bayramlaşma programına partililer yoğun ilgi gösterdi. Maske takılmasına ve sosyal mesafeye özen  gösterilerek gerçekleşen programda konuşan İyi Parti İl Başkanı Müfit GÖÇEN “ Ülke olarak ekonomi, iç politika, dış politika, işsizlik,  terör, siyaset  vb. konularda zor günler geçirirken bir de buna tüm dünyayı etkileyen korona virüsü eklendi. Korona virüsü nedeniyle yoğun bir çalışma içerisine giremiyoruz,  programlarımızı ve hedeflerimizi gerçekleştiremiyoruz. Dualarımız  ve isteğimiz insanlığı esir alan, korkutan korona virüs salgınının bir an önce bitmesidir. Ancak  şartlar ve konum ne olursa olsun  yine de boş durmamak ve bir şeyler yapmak gerek; bunun içinde tüm arkadaşlarımız sorumluluk bilincinde elini taşın altına koyarak çalışmalıdırlar. “ ifadelerini kullandı.

İyi Partinin Türkiye siyasetinde  çok önemli yeri olduğunu bundan sonraki hedeflerinin iktidara yürümek olduğunu belirten Müfit GÖÇEN, İyi Parti Kırşehir Teşkilatı olarak Genel Başkan Meral AKŞENER ve Genel Merkez nezdinde Türkiye genelinde en başarılı ilk iki il arasında gösterildiğini , sempatiyle bakıldığını, amaçlarının iktidara giden bu yolda daha çok çalışmak olduğunu söyleyerek tüm partililerin ve Kırşehir’li hemşerilerinin  bayramlarını kutladı.

Bayramlaşma programı fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Comments

comments

Bu haber 18955 kez okundu.
Haberler - 14:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.