KAYMAKAM BURAK AKELLER VEDA ETTİ

Hatay Valiliği Kaymakam Adaylığından Kırşehir’in Çiçekdağı Kaymakamlığına 10 Ağustos 2018 tarihinde atanan Burak Akeller, staj görevini tamamlayarak veda etti. Geldiği günden bugüne dek halkın sevgisini kazanan, Vatandaşla ilişkilerini sıcak tutan ve onlardan birisi olarak ilgi gösteren Burak Akeller, Yaptığı açıklamayla yeni görev yerinin Manisa-Gölmarmara ilçesi olduğunu duyurdu. Çiçekdağı Kaymakamlığına veda eden Sevilen Kaymakam Burak Akeller yaptığı […]
Genel - 4 Şubat 2019 21:07 A A

Hatay Valiliği Kaymakam Adaylığından Kırşehir’in Çiçekdağı Kaymakamlığına 10 Ağustos 2018 tarihinde atanan Burak Akeller, staj görevini tamamlayarak veda etti.

Geldiği günden bugüne dek halkın sevgisini kazanan, Vatandaşla ilişkilerini sıcak tutan ve onlardan birisi olarak ilgi gösteren Burak Akeller, Yaptığı açıklamayla yeni görev yerinin Manisa-Gölmarmara ilçesi olduğunu duyurdu.

Çiçekdağı Kaymakamlığına veda eden Sevilen Kaymakam Burak Akeller yaptığı açıklamada;

Bugün itibarıyla Çiçekdağı Kaymakam Vekilliği görevimi tamamlamış olup, Manisa-Gölmarmara ilçesine görevlendirilmiş bulunmaktayım. Burada görev yaptığım sürece beni memleketimde gibi hissettiren Çiçekdağı halkına teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Kaymakam Akeller Çiçekdağı Kaymakamlığına atandığını “Besmele,Bayrak ve Atatürk” portreli paylaşımı ile duyurarak beğeni kazanmıştı

Çalışkanlığı ve Halkı kucaklıyan tavırlarıyla dikkat çeken Kaymakam Burak Akeller’e, Kırşehir Aktüel ekibi olarak Yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Comments

comments

Bu haber 12798 kez okundu.
Genel - 21:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.