Kırşehir’de Aşı Uygulaması Devam Ediyor!

Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda Kovid-19 aşı çalışması devam ediyor.  Sağlık çalışanlarının aşılanması ile başlayan süreç  huzurevi, bakım merkezleri ve 90 yaş üzeri yaşlılara aşılanması ile devam ediyor. Aşı eki tarafından Kırşehir’de yer alan Kırşehir Huzurevi Müdürlüğü, Kırşehir Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü, Mucur Hayrettin Ekim Huzurevi Müdürlüğü, Osman Yalçınkaya Yaşlı […]
Genel - 20 Ocak 2021 11:22 A A

Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda Kovid-19 aşı çalışması devam ediyor.  Sağlık çalışanlarının aşılanması ile başlayan süreç  huzurevi, bakım merkezleri ve 90 yaş üzeri yaşlılara aşılanması ile devam ediyor.

Aşı eki tarafından Kırşehir’de yer alan Kırşehir Huzurevi Müdürlüğü, Kırşehir Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü, Mucur Hayrettin Ekim Huzurevi Müdürlüğü, Osman Yalçınkaya Yaşlı Bakım Rehabilitasyon ve Huzurevi Müdürlüğümüz ile Kırşehir Özel Yaşam Bakım Merkezi ziyaret edilerek aşı uygulaması yapıldı.

 

Ayrıca bugünden itibaren 90 yaş üzeri olup, daha önce Koronavirüs hastalığını geçirmemiş olan vatandaşların aşıları da evlerinde yapılacak.

Comments

comments

Bu haber 15607 kez okundu.
Genel - 11:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.