KIRŞEHİR’DE BİR İLK! SABİT ÇEKİCİ KASASI İMALATI

Kırşehir’in önde gelen oto kurtarma firmalarından birisi olan Karagül Oto Kurtarma, Kırşehir’de bir ilki gerçekleştirerek “sabit kasa çekici imalatı”na başlıyor. Karagül Oto Kurtarma firma yöneticisi Serkan KARAGÜL yaptığı açıklamada; “Karagül Oto Kurtarma ailesi olarak 2015 yılından beri Kırşehir’imiz de hizmet vermekteyiz. Oto Kurtarma firması olarak görevimizin yanına bir yenisini ekleyerek Kırşehir’e istihdam kazandıracak olan sabit […]
Genel - 7 Aralık 2020 10:54 A A

Kırşehir’in önde gelen oto kurtarma firmalarından birisi olan Karagül Oto Kurtarma, Kırşehir’de bir ilki gerçekleştirerek “sabit kasa çekici imalatı”na başlıyor.

Karagül Oto Kurtarma firma yöneticisi Serkan KARAGÜL yaptığı açıklamada; “Karagül Oto Kurtarma ailesi olarak 2015 yılından beri Kırşehir’imiz de hizmet vermekteyiz. Oto Kurtarma firması olarak görevimizin yanına bir yenisini ekleyerek Kırşehir’e istihdam kazandıracak olan sabit kasa çekici imalatına da başlamış bulunmaktayız.” dedi.

 

Karagül : ” Kılıçözü Sanayi Sitesi  43. Blok No:14 de başlattığımız imalat atölyemizde Türkiye’nin birçok yerinden sipariş almış bulunmaktayız. Önceden araçlarına kasa yaptırmak isteyen vatandaşlarımız Kırşehir’e yakın olarak Konya başta olmak üzere Kayseri ve Ankara’ya gitmekteydi. Bizlerde Kırşehir’imizde bu eksiği görerek sanayi sitemizde kasa imalatını başlatmış bulunmaktayız. Yaklaşık olarak 1 aydır hizmet veren atölyemizde 2 adet sabit kasa oto çekici imalatı ve 1 adet traktör kasası imalatı yaparak müşterilerimize teslim etmiş bulunmaktayız. Bundan sonra hemşehrilerimizin il dışına giderek kasa yaptırmasına gerek yoktur. Daha uygun fiyatla ve güvenilir bir şekilde Kırşehir’imizde oto kurtarma, traktör, araç kasası yaptırabilirler. Böylelikle hem müşterilerimizin zaman kaybını önlüyor hem de Kırşehir’imize istihdam sağlıyoruz. Sabit kasa oto kurtarma imalatı işi ile başlayan firmamız yakın zamanda kayar kasa oto kurtarma imalatı da yapabilecektir.” ifadelerini kullandı.

Comments

comments

Bu haber 17367 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Genel - 10:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.