Kırşehir’de denetimler devam ediyor!

Kırşehir Vali Vekili Sayın Zikri Şahin başkanlığında Koronavirüs tedbirlerine yönelik denetim gerçekleştirildi.   Kırşehir’in ana caddelerinde, insanların yoğun olarak bulunduğu sokaklarda ve işletmelerde yapılan denetimlere Vali Vekili Zikri Şahin’in yanı sıra İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu, İl Sağlık Müdürü Ali Bulut, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk, Ticaret […]
Haberler - 24 Eylül 2020 16:36 A A

Kırşehir Vali Vekili Sayın Zikri Şahin başkanlığında Koronavirüs tedbirlerine yönelik denetim gerçekleştirildi.

 

Kırşehir’in ana caddelerinde, insanların yoğun olarak bulunduğu sokaklarda ve işletmelerde yapılan denetimlere Vali Vekili Zikri Şahin’in yanı sıra İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu, İl Sağlık Müdürü Ali Bulut, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz ile emniyet mensupları katıldı.

 

Denetleme sırasında esnaflara ve vatandaşlara koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirlere uyulması konusunda uyarılarda bulunuldu. Vali Vekili Zikri Şahin, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de görülen salgın tehlikesinin henüz geçmediğini, vatandaşların da alınan tedbirlere mutlaka uymalarını istedi.

 

Salgınla mücadelede başarılı olmak için maske takılması, sosyal mesafeye ve hijyen kurallarına riayet edilmesi gerektiğini belirten Şahin, bu kurallara karşı toplumda duyarlılık oluşturmak ve halkımızın kurallara eksiksiz olarak uyması için ülkemiz genelinde geniş kapsamlı denetimler gerçekleştirildiğini ifade etti.

 

Öte yandan, tüm kamu kurum amirleri de bulundukları bölgelerde esnaf ve vatandaşlara kurallara uymaları yönünde hatırlatmalarda bulundular.

Comments

comments

Bu haber 15715 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Haberler - 16:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.