Kırşehir’de silah kaçakçılarına darbe!

Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri silah kaçakçılarına darbe vurdu.  23 Temmuz 2020 günü saat:06:00 sıralarında Kırşehir İl Merkez, Boztepe, Çiçekdağı İlçeleri ve Yozgat’ın Yerköy İlçesinde, “Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurmak ve Örgüt Faaliyeti Kapsamında Silah ve Mühimmat Ticareti” suçunu örgütlü olarak işleyen İ.A liderliğindeki suç örgütüne yönelik operasyon gerçekleştirildi.   İcra edilen operasyon sonucunda; Örgüt […]
Haberler - 28 Temmuz 2020 13:14 A A

Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri silah kaçakçılarına darbe vurdu.  23 Temmuz 2020 günü saat:06:00 sıralarında Kırşehir İl Merkez, Boztepe, Çiçekdağı İlçeleri ve Yozgat’ın Yerköy İlçesinde, “Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurmak ve Örgüt Faaliyeti Kapsamında Silah ve Mühimmat Ticareti” suçunu örgütlü olarak işleyen İ.A liderliğindeki suç örgütüne yönelik operasyon gerçekleştirildi.

 

İcra edilen operasyon sonucunda; Örgüt Lideri İ.A ile birlikte, T.Y, İ.İ, H.G, İ.G. ve S.G isimli şahıslara yönelik gerçekleştirilen operasyonda (5) adet ruhsatsız tabanca, (6) adet ruhsatsız av tüfeği, (43) adet tabanca fişeği, (115) adet av tüfeği fişeği, (160) adet kuru sıkı tabanca fişeği ele geçiridi.

Şüpheli şahıslar adli makamlara sevk edildi.

Comments

comments

Bu haber 14321 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Haberler - 13:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.