Kırşehir’de Yeni Bir Sendika: Anadolu Eğitim-Sen

Yeni bir eğitim sendikası olan Kırşehir Anadolu Eğitim-Sen hizmet vermeye başladı. Sendika Başkanı Ramazan Kırbuğa yaptığı açıklamada:
Genel - 29 Nisan 2020 13:46 A A

Yeni bir eğitim sendikası olan Kırşehir Anadolu Eğitim-Sen hizmet vermeye başladı. Sendika Başkanı Ramazan Kırbuğa yaptığı açıklamada:

“Öncelikle tüm dünyanın ve ülkemizin salgın hastalıkla mücadele verdiği şu günlerde bütün Kırşehir halkına sağlıklı günler dilerim. Eğitimde marka olan şehrimize yeni bir eğitim sendikasını kazandırmış olmanın heyecanını yaşıyoruz. 2005 yılında bağımsız olarak faaliyetlerine başlayan Anadolu Eğitim-Sen artık Kırşehir de de bütün eğitim camiasına hizmet vermeye başlamıştır. Anadolu Eğitim-sen, bir siyasi görüş ve partiyi temsil etmeden, bütün görüş ve düşüncelere saygı duyarak çatısı altında toplamayı başaran tek sendikadır. İşi sadece sendikacılık olan Anadolu Eğitim-sen bugüne kadar bir çok öneri ve görüşü ile Milli Eğitim Bakanlığı nezdinde eğitim çalışanlarının bir çok hak kazanmasına vesile olmuştur. Bundan sonra da yapacağı sendikal faaliyetlerle şehrimizde eğitim çalışanlarının hak arama öncüsü olacaktır. Tek ve en büyük hayalimiz, muasır medeniyet yolculuğunda paydaşlar tarafından güvenilen, değişimin öncüsü, fikri hür, vicdanı hür, nitelikli eğitimcilerin yaklaşım ve yayılımıyla, bağımsız ve öncü bir eğitim sendikası olmaktır. Bu vesile ile tekrar bütün hemşerilerime sağlıklı günler diler, başta salgınla mücadelenin ön saffında hizmet veren sağlık çalışanlarımız olmak üzere, kamu da canla başla hizmet veren bütün memur arkadaşlarıma kolaylıklar dilerim.” ifadelerini kullandı.

Comments

comments

Bu haber 819 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Genel - 13:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.