Kırşehir’li Doktor Sudan’da Başarılara İmza Atıyor!

Kırşehir’in başarılı ve sevilen doktoru Ahmet Hakkı, geçici görevli olarak gittiği Sudan’da başarılı operasyonlara imza atıyor. Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde KBB Uzman Hekimi olarak görev yaparken Sağlık Bakanlığı tarafından geçici olarak Sudan’ da görevlendirilen Op.Dr. Ahmet Hakkı burada başarılı işlere imza atıyor. Özellikle Sudan’da görev yapan Doktor ve Hemşirelere eğitim veren Dr. Ahmet Hakkı, […]
Haberler - 8 Eylül 2020 13:12 A A
Kırşehir’in başarılı ve sevilen doktoru Ahmet Hakkı, geçici görevli olarak gittiği Sudan’da başarılı operasyonlara imza atıyor.
Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde KBB Uzman Hekimi olarak görev yaparken Sağlık Bakanlığı tarafından geçici olarak Sudan’ da görevlendirilen Op.Dr. Ahmet Hakkı burada başarılı işlere imza atıyor.
Özellikle Sudan’da görev yapan Doktor ve Hemşirelere eğitim veren Dr. Ahmet Hakkı, Sudan’ lı sağlık çalışanları ve vatandaşlar tarafından da seviliyor. Kırşehir’de olduğu gibi Sudan’ da da lokal ve genel anestezi ile başarılı ameliyatlara imza atan Hakkı, birçok Sudanlının derdine derman oluyor.
Op.Dr. Ahmet Hakkı görev bitimi olan Eylül ayı sonunda Sudan’dan ayrılarak Kırşehir’ e dönecek ve Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde KBB polikliniğinde ki hekimlik görevine devam edecek.

Comments

comments

Bu haber 19195 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Haberler - 13:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.