Kırşehirli Gençler KOLPA ile Coştu

  Kırşehir Belediyesi (BEGEM) Gençlik Merkezi Tarafından Düzenlenen Gençlik Şöleni 15 Mayıs Pazartesi Günü 17.00 ile 23.00 Saatleri Arasında Kent Park Amfi’de Gerçekleşti. Kırşehir Belediyesi Gençlik Merkezi (BEGEM) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Gençlik Şöleni’nde BEGEM bünyesinde faaliyet gösteren kulüpleri tanıtıcı stantlar yer aldı. Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, kulüp stantlarını tek tek gezdi. Şölende ney […]
Bölge Haberleri - 16 Mayıs 2017 16:41 A A

 

Kırşehir Belediyesi (BEGEM) Gençlik Merkezi Tarafından Düzenlenen Gençlik Şöleni 15 Mayıs Pazartesi Günü 17.00 ile 23.00 Saatleri Arasında Kent Park Amfi’de Gerçekleşti.

Kırşehir Belediyesi Gençlik Merkezi (BEGEM) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Gençlik Şöleni’nde BEGEM bünyesinde faaliyet gösteren kulüpleri tanıtıcı stantlar yer aldı.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, kulüp stantlarını tek tek gezdi.

Şölende ney dinletisi, semazen gösterisi 15 Temmuz kahramanlık türküleri ve halk oyunları sergilendi.

DJ performansının yer alacağı şölende KOLPA da saat 21.00’de Kırşehirli gençlerle buluştu.

Ayrıca Muhammed Mazhar Şahin imza günü de yapıldı.

Ödüllü Satranç Turnuvası’nın düzenlendiği şölende, resim sergisi, karaoke yarışması, fotoğraf sergisi, açık alan oyunları ve sürpriz hediyeler yer aldı.

Kırşehir Belediyesi BEGEM’in davetlisi olarak Kırşehir’e gelen KOLPA grubu gençleri adeta coşturdu.

Kent Park Amfide konser veren KOLPA grubunun solisti Barış Yurtçu, birbirinden güzel şarkıları ardı ardına söylerken, kalabalık grup, dans ederek sanatçıya eşlik etti.

Özellikle çocuk ve gençlerin ilgi gösterdiği konserde, şarkıların konser alanına gelenler tarafından ezbere biliniyor olması da büyük dikkat çekti.

Zaman zaman alkış ve çığlıklarla konsere renk katan gençler, gönüllerince eğlendiler.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Belediyemize bağlı BEGEM’in 3. Gençlik Şöleni’ni başlattık. Bu şölenlerdeki maksadımız kulüplerimizde faaliyet gösteren gençlerimiz şölende yaptıkları işleri sergileyip tanıtımını yapıyorlar. Burada çeşitli kulüplerimiz var burada tanıtımlarını yapıyorlar. BEGEM Gençlik şenliğimiz Akşam KOLPA konseri ile devam etti. Belediye Gençlik Merkezi Kırşehir’in gençlerine güzel faaliyetler yapmasına vesile oluyor kuruluş amacı zaten bu şekilde gençlerimize iyi bir eğitim vermek kendilerini geliştirecek ortamlar hazırlamak birbirlerine dayanışmalarını sağlamak bu maksatla senede iki defa bu şölenlerimizi yapıyoruz. Gençlerde yaptıkları burada sergileme fırsatı buluyorlar. 19 Mayıs yaklaşıyor bu vesile ile gençlerimizin gençlik bayramını kutluyorum. Kent Park’ta güzel bir ortamda gençlerimiz birbirleri ile kaynaşıyorlar ve kendilerini geliştirme fırsatı buluyorlar. Tüm gençlerimize başarılar diliyorum” dedi.

Comments

comments

Bu haber 9658 kez okundu.
Bölge Haberleri - 16:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.