Kış lastiği uygulaması başlıyor. Unutmayın!

1 Aralık itibariyle ticari araçlarda kış lastiği kullanımı uygulaması başlıyor. Uygulama 1 Nisan 2021’e kadar devam edecek.   Kırşehir Valiliği tarafından yapılan açıklamada “Kış mevsimi süresince trafik güvenliğinin sağlanması, trafik kazalarının önlenmesi, vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde seyahat edebilmeleri, can ve mal güvenliklerinin korunması ve trafik akışının güvenli bir şekilde kesintisiz olarak sürdürülmesi amacıyla Kırşehir […]
Genel - 30 Kasım 2020 12:47 A A

1 Aralık itibariyle ticari araçlarda kış lastiği kullanımı uygulaması başlıyor. Uygulama 1 Nisan 2021’e kadar devam edecek.

 

Kırşehir Valiliği tarafından yapılan açıklamada “Kış mevsimi süresince trafik güvenliğinin sağlanması, trafik kazalarının önlenmesi, vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde seyahat edebilmeleri, can ve mal güvenliklerinin korunması ve trafik akışının güvenli bir şekilde kesintisiz olarak sürdürülmesi amacıyla Kırşehir il sınırları içerisinde ticari amaçlı olarak yük ve yolcu taşımacılığı yapan taşıtların tamamında 01 Aralık 2020 ile 01 Nisan 2021 tarihleri arasında kış lastiği kullanılmasının zorunlu olması yönünde karar alınmıştır.” denilerek kış lastiği kullanımın 1 Aralık itibariyle başlayacağı açıklandı.

 

Comments

comments

Bu haber 17817 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Genel - 12:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.