KIZILAY KIRŞEHİR ŞUBESİNDEN İFTAR PROGRAMI

Kızılay Kırşehir Şubesi tarafından Cacabey Meydanı’nda iftar programı düzenlendi. Kızılay Kırşehir Şube Başkanı Yunus Fikret Yavuz, yapılan iftarla verenle alanı buluşturduklarını ifade etti, hayırseverlere ve katılım sağlayan Kırşehir halkına teşekkür etti. Yoğun katılımın gösterildiği iftar programı sonrası konuşan Kızılay Kırşehir Şube Başkanı Yavuz, “Kızılay her yıl böyle organizasyonlar yapıyor. Biz de bu yıl devam ettirme […]
Manşet Haberleri - 24 Mayıs 2019 14:39 A A

Kızılay Kırşehir Şubesi tarafından Cacabey Meydanı’nda iftar programı düzenlendi.

Kızılay Kırşehir Şube Başkanı Yunus Fikret Yavuz, yapılan iftarla verenle alanı buluşturduklarını ifade etti, hayırseverlere ve katılım sağlayan Kırşehir halkına teşekkür etti.

Yoğun katılımın gösterildiği iftar programı sonrası konuşan Kızılay Kırşehir Şube Başkanı Yavuz, “Kızılay her yıl böyle organizasyonlar yapıyor. Biz de bu yıl devam ettirme yönünde karar aldık. Gönüllülerimiz ve vatandaşlar da bizlerin iftarına katılım sağladı. Bizler, her zaman ihtiyacı olan insanlarımızın yanındayız. İhtiyacı olan insanlarımıza yardım edecek vatandaşlarımızın da yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Meydanda düzenlenen iftar programına katılan Kırşehir Valisi İbrahim Akın vatandaşla sohbet etme imkanı da bulurken, yemek sırasına girip dağıtım yapan gönüllülerle de sohbet etti. Programa Vali İbrahim Akın, Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ile birlikte kamu kurum ve kuruluşları amirleri de katıldı.

Comments

comments

Bu haber 8298 kez okundu.
Manşet Haberleri - 14:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.