Koronavirüs Değerlendirme Toplantısı Yapıldı!

Kırşehir’de Koronavirüs ile mücadele kapsamında yürütülen çalışmalar Vali İbrahim Akın başkanlığında düzenlenen toplantıda gözden geçirildi. İl Sağlık Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen toplantıya Vali İbrahim Akın’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Zikri Şahin, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Bulut ve kurum yöneticileri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali İbrahim Akın, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de görülen Koronavirüs salgını […]
Genel - 9 Eylül 2020 10:10 A A

Kırşehir’de Koronavirüs ile mücadele kapsamında yürütülen çalışmalar Vali İbrahim Akın başkanlığında düzenlenen toplantıda gözden geçirildi.

İl Sağlık Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen toplantıya Vali İbrahim Akın’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Zikri Şahin, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Bulut ve kurum yöneticileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali İbrahim Akın, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de görülen Koronavirüs salgını ile topyekün bir mücadele verdiklerini, bugünkü toplantıda da Kırşehir’de salgın hastalıkla mücadelede yürütülen çalışmaları değerlendireceklerini söyledi.

Comments

comments

Bu haber 18354 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Genel - 10:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.