Kur’an Kursunu Tamamlayan Öğrencilere Bisiklet ve Top Hediye

Kırşehir’in Çiçekdağı ilçesinde Yaz Kur’an kursunu tamamlayan öğrencilere, bisiklet ve top hediye edildi. Kırşehir’in Çiçekdağı ilçesinde Yaz Kur’an kursunu tamamlayan öğrencilere, bisiklet ve top hediye edildi. Çiçekdağı ilçesi, Yalnızağaç Köyü Muhtarı Çağlar Şahin ve Köy İmam Hatibi Raşit Kaman tarafından yaz döneminde Kur’an kursuna katılan öğrencilere futbol topu ve bisiklet hediye edildi. Alınan bisiklet ve futbol topları öğrencilere dağıtıldı. […]
Manşet Haberleri - 13 Eylül 2019 12:00 A A

Kırşehir’in Çiçekdağı ilçesinde Yaz Kur’an kursunu tamamlayan öğrencilere, bisiklet ve top hediye edildi.

Kırşehir’in Çiçekdağı ilçesinde Yaz Kur’an kursunu tamamlayan öğrencilere, bisiklet ve top hediye edildi.

Çiçekdağı ilçesi, Yalnızağaç Köyü Muhtarı Çağlar Şahin ve Köy İmam Hatibi Raşit Kaman tarafından yaz döneminde Kur’an kursuna katılan öğrencilere futbol topu ve bisiklet hediye edildi.

Alınan bisiklet ve futbol topları öğrencilere dağıtıldı. Kur’an kursunda Kur’an-ı Kerim okuyan 1.2. ve 3’ye bisiklet verilirken, diğer öğrencilere 50 adet futbol topu dağıtıldı. Zekere Köyü Muhtarı Çağlar Şahin ve Köy İmam Hatibi Raşit Kaman yaptıkları açıklamada; “Yaz dönemi Kuran kurslarımız sona erdi. Teşvik etmek için çeşitli etkinlikler düzenledik. Hediyeler veriyoruz. Kur’an-ı Kerim öğrenenlere bisiklet, diğerlerine futbol topu hediye ettik. Öğrencilerimizin yaz Kur’an kursuna ilgisini arttırmak için bu tür etkinlikler düzenliyoruz”dediler.

Comments

comments

Bu haber 5064 kez okundu.
Manşet Haberleri - 12:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.