MENÜ
20° Açık
  • EURO
  • DOLAR

BİR  GAZİNİN  GÖZÜYLE : NEYSELER!

  Bizler için paçavra niteliği taşıyan, Cumhurun  ismini kullanıp Cumhurun maneviyatına  7/24 hakaretler yağdıran,  kimlere hizmet ettiği belli  olan bir kağıt parçasında , 15 Temmuzda canı ve kanı ile bedel ödeyenleri ‘’AKP’Lİ MİLİSLERE KORUMA ‘’ diye haber yapma cüretini gösteriyorlar. Neyse! Duyarlı insanlarımız , KARDEŞLERİMİZ  gazeteyi arayıp yaptıkları haberin yanlış olduğunu belirtince , PAÇAVRA  gazetesinde […]
Genel - 2 Ocak 2018 20:17 A A

 

Bizler için paçavra niteliği taşıyan, Cumhurun  ismini kullanıp Cumhurun maneviyatına  7/24 hakaretler yağdıran,  kimlere hizmet ettiği belli  olan bir kağıt parçasında , 15 Temmuzda canı ve kanı ile bedel ödeyenleri ‘’AKP’Lİ MİLİSLERE KORUMA ‘’ diye haber yapma cüretini gösteriyorlar. Neyse!

Duyarlı insanlarımız , KARDEŞLERİMİZ  gazeteyi arayıp yaptıkları haberin yanlış olduğunu belirtince , PAÇAVRA  gazetesinde ki yetkili  ‘’Nerde ne kadar  15 Temmuz gazisi  varsa ……. Diye küfürler yağdırabiliyor. NEYSE!

Yine bu ülkenin değerlerine hizmet etmeyen ve milletin ekmeği ile geçinen  Bir başka vekil çıkıp o gece milletin hissiyatını ve tepkisini gösterenlere ‘’İT’’ yakıştırmasını yapabiliyor. NEYSE!

Yine bakıyorsun Devletin Valilik makamında çöreklenmiş bir Vali , utanmadan sıkılmadan 15 temmuz Gazisinin pantolonunu indirmesini istiyor. Birileri de bu olayın üzerini örtüyor. NEYSE!

Yine birileri o gece sabaha kadar Devletimize ait silah ve araçlarla vatandaşın üzerine ateş yağdıranların karşısında cansiperane,  ellerinde bir taş dahi bulunmayan bu ülkenin ve bayrağın ruhunu taşıyan  insanlarını yargılatmak için sinsi planlar yapıyor. NEYSE!

Birileri mevcut iktidarın düşmesi için gece gündüz  gerekirse ABD müdahalesi için dua seansları yapıyor.  NEYSE!

Bizden olan bizim saflarımızda duran ve bizden görünen  bazı münafıklar  ve menfaatperestler ise  bu yapılan muameleleri sineye çekiyorlar. Gıkını çıkartmıyorlar.  Tabiri caizse  Gizli gizli dua ve beddualarına amin diyorlar. Uzaktan kumanda ile güdümlenmiş gibi safa yatıyorlar. NEYSE!

Bu ülkede Dine küfrediliyor. NEYSE!

Bu ülkede maneviyata hakaretler yapılıyor. NEYSE!

Kudüs Ve Arakanda Müslümanlar katlediliyor.NEYSE!

Bu ülkemizin saf ve yoksul vatandaşları MAKARNACI diye hakir görülüyor. NEYSE!

Ama maalesef  NEYSE ler bitmiyor. Ardı ve arkası kesilmiyor.

Bu kadar NEYSE lerin karşısında kim veya kimler duruyor.  Kimler göğsünü siper ediyor. Kimler  mücadele ediyor? Bu aşağılık ve Ülkemizin milletimizin ruhuna kasteden ve bu ruhu parçalamaya çalışan YARATIKLAR a cevabı kimler  veriyor.  Kimler işini gücünü bırakıp Adliye koridorlarında ve ülkenin dört bir yanında   bu NEYSE diye geçiştirilen konularla mücadele ediyor?

Öyle bir ülkedeyiz ki bir Cumhurbaşkanımız var. Tüm sıkıntılarımızı ve dertlerimizi hatta ideolojilerimizi  ve ibadetlerimizi bile onun sırtına atıp mesuliyetten sanki kurtuluyoruz. Herşeyi onun üzerine havale et.  Onu adres göster . Sonra da Yan gel yat. Reis çözer. Reis cevap verir. Reis bitirir. Reis gerekeni yapar. Reis haddini bildirir. Reis ağzının payını verir… Bu böyle  böyle uzaaaar gider. Eeee Madem her işi Reis yapıyor sen kimsin ne işe yararsınız? Bu hain  yaratıklara haddini bildirmek sadece Cumhurbaşkanının  ve o gece canı kanı gitmiş Şehit yakınlarının ve Gazilerin görevimi? Bu terbiyesizliklere , hukuksuzluklara , alçaklıklara  cevap verme işi   dava açma işi, Adliye önlerinde bekleme ,  tepki gösterme gayreti sadece Şehid Ailelerinin ve Gazilerin görevimi?

Sanki 15 Temmuz darbesi o gece şehid olanlara ve Yaralananlara mı yapıldı? Bu darbe millete yapıldı ise milletin ilim adamlarından , alimlerinden  , STK larından ve milletinvekillerinden neden ses çıkmıyor.   Adliye önlerinde neden yoksunuz? Ama bir BAKAN gelse Adliyeye heleki  bir medya da varsa poz verme yarışması başlar. Hepiniz utanmadan  orda olursunuz.

Hükümete sesleniyorum:  Ortalıkta gizli  ve sinsi emelleri olan( insan demiyorum) yaratıklara   karşı  Biz Gazilerin ve o gece kendilerini Tankların önünen siper eden bu necip milletin  hiçbir koruma ve dokunulmazlık zırhına ihtiyacı yoktur.  Alınan ve içeriğine tam olarak vakıf olamadığımız karara elbette ki  saygılıyız.  Ama Bizler bu dünyadaki yargılamayı değil asıl Adalet yeri olan mahkemede ne hesap vereceğimizi  düşünmekteyiz. Madem  illa bir koruma ve dokunulmazlık çıkartacaksınız bizlere bizden görünen ve bizden birilerin şerrinden ve entrikalarından koruyunuz. Dışımızda ki düşmanlarda korkumuz zerre kadar yoktur. İçimizden birileri gibi gözüküp,  üzerimize gölge edip , sözde ihsan etmiş gibi görünerek ,  bizim gibi neferleri gölgelere hapsedenlerden koruyunuz.   Bizleri gölgede bırakıp Güneşin önünde çıkarları için kendilerini gösterip üzerimizden prim yapan ve yapmaya çalışanlardan koruyunuz. Rüzgara ve konjöktüre  göre yön değiştirenlerden,  Haklının değil güçlünün yanında olanlardan koruyunuz. Devran kiminse  onun kapısının önüne  çulunu seren ikiyüzlü temsil ve idare makamındaki insanlardan koruyunuz. Biliyoruz ki bu kişiler karanlık çöktüğünde sırtımıza ilk  hançeri saplayacaklar ve bu ruhu  baltalayacaklardır.

O yüzden  biz de bizim gibi görünüp bizde olmayanlara diyoruzki : Gölge etmeyin başka ihsan istemiyoruz. Biz düşmanlarımızla başederiz. Yanımızda Allah olduktan sonra Allah’ın safında ve Haklının yanında  durup HAKKı  haykıracağız.   Zafer Allah’ındır. Rabbim Nurunu tamamlayacaktır.

Biliyoruzki Bu yol Çile yoludur. Bu yol rahatından vazgeçenlerin  yoludur.  Bu yol şehadet yoludur. Canını seven malını seven bu yola çıkmasın. Bizler  15 Temmuz Gazileri olarak bu yolda canımızı da Malımızı da Allah’ a sattık ve bu yolun gönüllü neferleriyiz. Bizler 15 Temmuz Gazileri olarak  Milletin Değerlerine hakaret eden  Alçaklara diyoruz ki:   Ey hainler. Elinizden gelenleri ardınıza koymayın.  Bu milletin ruhu ile oynamayın. Aç kalırız, soğuklarda donar , sıcaklarda kavruluruz.  Yeri gelir zindanlara da gireriz,  yeri gelir canlarımızı , mallarımızı hiçe sayarız.  Şunu iyi bilin dünya döndükçe Sizin gibi Namertlerin  ve Allah düşmanlarının  karşısında  mücadeleden zerre kadar geri durmayacağız. Çünkü bizler  ÖLÜMÜ ÖLDÜRDÜK. ÖLÜMÜ ÖLDÜRENLERİ NE İLE KORKUTACAĞINIZI SANIYORSUNUZ?  Eğer sırtımızı dayadığımız İlah’tan daha güçlü iseniz haydi buyurun. Kapalı kapılar arkasında oyun oynamayın. . İşte meydan. Yine biliyoruzki Şu an Parmak ısırmalarınız yetmeyecek, Kininizle geberecek VE CEHENNEME SÜRÜLECEKSİNİZ!

Comments

comments

Bu haber 7188 kez okundu.
Genel - 20:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.