MENÜ
17° Açık
  • EURO
  • DOLAR

BULUN BU VATANSIZI!

Yıkılan Eski Diş Hastanesi alanının girişinde bulunan metruk alanda bulunan çöpleştirilmiş alanda Ahilik etkinliklerinden kaldığı belli olan TÜRK BAYRAKLARI VE FLAMALAR görüldü. Bayrağımızın namusunu korumak için canını bile verebilecek olan, bayrak sevgisini hayatına nakış etmiş her bireyin öfkesini kabartacak olayın sorumlularının bulunması için bütün yetkililerin bu çirkin olaya dikkat kesilip tekrarı ve benzerinin yaşanmaması için […]
Genel - 4 Ekim 2017 15:02 A A

Yıkılan Eski Diş Hastanesi alanının girişinde bulunan metruk alanda bulunan çöpleştirilmiş alanda Ahilik etkinliklerinden kaldığı belli olan TÜRK BAYRAKLARI VE FLAMALAR görüldü.

Bayrağımızın namusunu korumak için canını bile verebilecek olan, bayrak sevgisini hayatına nakış etmiş her bireyin öfkesini kabartacak olayın sorumlularının bulunması için bütün yetkililerin bu çirkin olaya dikkat kesilip tekrarı ve benzerinin yaşanmaması için gerekli tedbiri almaları gereklidir.

Çirkin olayın tespit hızı ve gerekli cezanın uygulanması, Dalgalan sende şafaklar gibi ey nazlı hilal nidalarıyla göğsümüzün gürlediği şanlı bayrağımıza yapılan bu çirkin hareket İHMALLE İHANETİN AYNI OLDUĞUNU herkesin bilmesi gerektiğini öğretir olmalı.

Atıl halde bulunan şanlı bayrağımızın reva görüldüğü durumun biran evvel araştırılması bahçesinde, masasında, rozetinde, bindiği makam aracında, yüreğinde Bayrak ve Bayrak sevgisi olan her kişi, kurum için aciliyet arz etmektedir.

Gerekli araştırmayı yapıp açıklamanın yapılacağından eminiz, umarız geç kalınmadan sorumlular hakkında gerekli işlem yapılacaktır.

Comments

comments

Bu haber 5478 kez okundu.
Genel - 15:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.