MENÜ
15° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

HÜSEYİN KÖŞKER MUCUR’DA COŞKUYLA KARŞILANDI

31 Mart yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Mucur Belediye Başkan adaylığı kesinleşen Hasan Hüseyin Köşker Mucur’da coşkuyla karşılandı. Belediye binasından Kendisini İnanç Köyünde karşılayan ve Mucur’da bekleyen kalabalığa seslenen  Hasan Hüseyin Köşker ve Belediye başkanı Ali Şahin, birlik ve beraberlik mesajı verdi.   Ali Şahin’e “Abisi Gadasını Alsın” diyerek hitap eden Hasan Hüseyin Köşker,” Sen ben yok, […]
Manşet Haberleri - 27 Ocak 2019 22:35 A A

31 Mart yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Mucur Belediye Başkan adaylığı kesinleşen Hasan Hüseyin Köşker Mucur’da coşkuyla karşılandı.

Belediye binasından Kendisini İnanç Köyünde karşılayan ve Mucur’da bekleyen kalabalığa seslenen  Hasan Hüseyin Köşker ve Belediye başkanı Ali Şahin, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

 

Ali Şahin’e “Abisi Gadasını Alsın” diyerek hitap eden Hasan Hüseyin Köşker,” Sen ben yok, Mucur var, bu kardeşini yalnız bırakmadığın için şükranlarımı sunuyorum” dedi

Vatandaşlarla iletişim kurduğu gözlenen Köşker, sigara içtiğini gördüğü bir vatandaşa ” Saadettin Sigarayı Bırak,Zararlı” diyerek uyarıda bulundu.

Sözlerini toparlamak isteyen Hasan Hüseyin Köşker’e kalabalığın içerisindeki kadınlar devam etmesi yönünde çağrıda bulununca sözlerine devam etti.

Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin’e 10 yıl boyunca verdiği gayret ve hizmetleri için teşekkür etti.

Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin ise yaptığı konuşmasına başlarken ” Ali Başkan nerede biz oradayız” şeklinde atılan sloganlara, “Ali başkanınız Hüseyin Köşker beyin yanında, hep beraber oradayız” şeklinde karşılık verdi.

Şimdi nefer olmak zamanı diyen Şahin,katılım ve destek için teşekkür ederken, Helallik diledi.

 

Comments

comments

Bu haber 14320 kez okundu.
Manşet Haberleri - 22:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.