MENÜ
17° Açık
  • EURO
  • DOLAR

İYİ PARTİ’DE ADAY ADAYLIĞI SÜRECİ BAŞLIYOR

  İYİ Parti Kırşehir il başkanı Müfit Göçen basın toplantısı düzenleyerek aday adaylığı süreci hakkında bilgi verdi. Aday adaylığı için müracaatlar 30 Nisan 2018 Pazartesi günü başlayıp, 04 Mayıs 2018 Cuma mesai bitimine kadar devam edeceğini bildiren Göçen, 24 Haziran seçim gününe teorik ve pratik olarak hazırız dedi. Müfit Göçen’in açıklaması şu şekilde ;   “İyi […]
Genel - 29 Nisan 2018 04:15 A A

 

İYİ Parti Kırşehir il başkanı Müfit Göçen basın toplantısı düzenleyerek aday adaylığı süreci hakkında bilgi verdi.

Aday adaylığı için müracaatlar 30 Nisan 2018 Pazartesi günü başlayıp, 04 Mayıs 2018 Cuma mesai bitimine kadar devam edeceğini bildiren Göçen, 24 Haziran seçim gününe teorik ve pratik olarak hazırız dedi.

Müfit Göçen’in açıklaması şu şekilde ;

 

İyi Parti’nin seçime gireceğinin netleşmesi ile birlikte Milletvekili adaylığı ile alakalı sorularla karşı karşıyayız.

Sayın Genel Başkanımız Meral AKŞENER Hanımefendinin de ifade etiği gibi İyi Parti; iyiler ve cesurlar hareketidir.

Sosyal ve kültürel alanda kaybettiğimiz milli değerlerimizin iade-i itibarını kazandırmak için bir yola çıkmış bulunmaktayız. Bu yolda Türk Milletinin hak ettiği ve arzuladığı, refah yaşam seviyesi için ve aklı hür, vicdanı hür Türk gençliği için yetişmiş kadrolarımız  ile  24 Haziran seçim gününe teorik ve pratik olarak hazırız.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK’ün, fikir ve dava arkadaşlarının bize bıraktıkları ilkelere bağlı kalarak; demokratik ve lâik bir Türkiye Cumhuriyeti için Sayın Genel Başkanımız Meral AKŞENER’i Cumhurbaşkanı yapmak için; 24 Haziran günü sandıklara gidip oyumuzu kullanacağız. Bu günün Türkiye ve Türk milleti için bir bayram günü olduğunu İyi Parti İl Başkanı olarak bir kez daha vurgulamak istiyorum.

Ana vatanım, baba yurdum, Ozanlar diyarı olan şirin Kırşehir’imize İyi Parti iyi gelecek.

            Kırşehir’imizi iyi yapmak için; ilçe ilçe, köy köy, mahalle mahalle, cadde cadde, sokak sokak, hane hane ve kapı kapı dolaşıp, önceliğimiz olan hemşerilerimizin gönlünü kazanmak için yorulmadan usanmadan çalışacağız ve inanıyoruz ki başaracağız.

            Bu onurlu ve zorlu yolda bizimle, milletimiz şehrimiz ve devletimiz için yürümek isteyen arkadaşlarımız, bizlerle görüşmeye gelmekte ve adaylık için formlar almaktadırlar. Bu kapsamda aday adayı olmak isteyen bütün hemşehrilerimize kapımız açıktır.

            Aday adaylığı için müracaatlar 30 Nisan 2018 Pazartesi günü başlayıp, 04 Mayıs 2018 Cuma mesai bitimine kadar devam edecektir.

Bu insanlarla, yanımızda olan milletimizle inşallah en iyi sonuçlar alacağız.”

 

 

        

Comments

comments

Bu haber 6150 kez okundu.
Genel - 04:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.