MAL DA YALAN MÜLK DE YALAN VAR BİRAZ DA SEN OYALAN

Merkeze bağlı Tepesidelik köyün de yapılan camiide çözülemeyen arsa sorunu çözüm bekliyor. Kullanılamaz halde bulunan köy odasını hayırseverlerin girişimleri ve İstanbul’daki hayırsever iş adamı Saim Öztürk ün sağladığı maddi imkanlarıyla yapımına başlanan camii inşaatında bitime gelmesine rağmen camii yanındaki arsaya taşma olduğu gerekçesiyle ruhsat süreci tıkanmış durumda. Yanlış ölçümler ve aksaklıklar sonrasın da hayr için […]
Genel - 2 Ekim 2017 13:04 A A

Merkeze bağlı Tepesidelik köyün de yapılan camiide çözülemeyen arsa sorunu çözüm bekliyor.

Kullanılamaz halde bulunan köy odasını hayırseverlerin girişimleri ve İstanbul’daki hayırsever iş adamı Saim Öztürk ün sağladığı maddi imkanlarıyla yapımına başlanan camii inşaatında bitime gelmesine rağmen camii yanındaki arsaya taşma olduğu gerekçesiyle ruhsat süreci tıkanmış durumda.

Yanlış ölçümler ve aksaklıklar sonrasın da hayr için yola çıkılan camii yaptırma işinin akıbetini çözecek olan kurumların yapacağı girişimleri bekleyen camii ve arsa olayı mal da yalan mülk de yalan var biraz da sen oyalan tabirinin memleketimiz de cereyan ettiği olaylardan biri olarak hafızalara kazınacak.

Çözümü yıkayan durumların ortadan kalkması için gerekli çalışmaları ilgili kurumların yaparak olayı nihayete erdirmesi herkesin amacı olmalıdır.  Üç beş kuruşluk dünya menfeati için büyük hizmetlerin önüne takoz koyanların suistimaline yol açacak durumları ortadan kaldırması için yetkilileri göreve davet ediyoruz.

Comments

comments

Bu haber 9822 kez okundu.
Genel - 13:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.