Mesafe kuralına uyularak Spor etkinliği düzenlendi!

“MESAFEMİ KORUYORUM SPORUMU YAPIYORUM” Projesi kapsamında fitness ve plates etkinliği düzenlendi.   Kırşehir Gençlik ve Spor İl müdürlüğü tarafından pandemi süreci boyunca yürütülen sportif faaliyetlerden biri olan “Mesafemi Koruyorum Sporumu Yapıyorum” projesi kapsamda Ahi Stadyumda gerçekleştirilen programla bayanlara özel fitness ve plates etkinliği düzenlendi. Düzenlenen etkinlikte İl Müdürlüğü Fizyoterapisti ve Diyetisyeni, katılım sağlayan bayanlara fiziksel […]
Haberler - 19 Ağustos 2020 18:33 A A

“MESAFEMİ KORUYORUM SPORUMU YAPIYORUM” Projesi kapsamında fitness ve plates etkinliği düzenlendi.

 

Kırşehir Gençlik ve Spor İl müdürlüğü tarafından pandemi süreci boyunca yürütülen sportif faaliyetlerden biri olan “Mesafemi Koruyorum Sporumu Yapıyorum” projesi kapsamda Ahi Stadyumda gerçekleştirilen programla bayanlara özel fitness ve plates etkinliği düzenlendi.

Düzenlenen etkinlikte İl Müdürlüğü Fizyoterapisti ve Diyetisyeni, katılım sağlayan bayanlara fiziksel aktivitelerini düzenlemek ve hareket kabiliyetlerini artırmak için aktivite ve egzersiz programlarını planlayarak sağlıklı bir şekilde spor yapmaları konusunda uyarı ve tavsiyelerde bulundu.

Program sonunda İl Müdürü Numan Nafiz ŞAHİN katılım sağlayan bayanlara günün anısına gül ve katılım belgelerini takdim etti.

Comments

comments

Bu haber 19372 kez okundu.
Haberler - 18:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.