Mikail Arslan’dan Yeni İl Başkanına Ziyaret!

Kırşehir Ak Parti Kırşehir İl Başkanlığına getirilen Seher Ünsal’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Son olarak Ünsal’ı Ak Parti Kırşehir 22. 23. ve 26’ncı dönem milletvekili Mikail Arslan ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyaret sırasında birlik ve beraberlik mesajı veren Arslan,İl Başkanlığı ziyaretinin ardından Merkez İlçe Başkanlığını da ziyaret ederek parti teşkilatı ile bir süre […]
Genel - 30 Aralık 2020 22:04 A A

Kırşehir Ak Parti Kırşehir İl Başkanlığına getirilen Seher Ünsal’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Son olarak Ünsal’ı Ak Parti Kırşehir 22. 23. ve 26’ncı dönem milletvekili Mikail Arslan ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyaret sırasında birlik ve beraberlik mesajı veren Arslan,İl Başkanlığı ziyaretinin ardından Merkez İlçe Başkanlığını da ziyaret ederek parti teşkilatı ile bir süre sohbet etti.

İl Başkanı Seher Ünsal ziyaretinden dolayı Mikail Arslan’a teşekkür ederken, teşkilatın eski heyecanına ve etkili günlerine dönmesi için yoğun bir gayretle çalışacaklarını belirtti.

 

Merkez ilçe Başkanı Ali Demir’de yaptığı konuşmada teşkilatların yeniden hareketlenmesi için gereken çalışmaların yapıldığını ve Ak Parti’yi iktidara getiren yönetim şeklinin gönüllere dokunmaktan geçtiğini belirterek, ilk zamanlardaki aşk ile çalışılan günlerdeki gibi azimli bir şekilde teşkilatın her bir ferdiyle ayrı ayrı ilgilenecek ve çalışacaklarını söyledi.

Comments

comments

Bu haber 8157 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Genel - 22:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.