NEJLA YENİDÜNYA KURULTAYDA KONUŞTU

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları’nın 13. Olağan Kurultayı Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda Yapıldı. CHP Kırşehir Kadın Kolları Başkanı Necla Yenidünya, kurultaya aday olarak girdi. Yenidünya yaptığı kurultayda yaptığı konuşmada, Ahde vefa örneği göstererek bu zamana kadar görev yapan Kadın kolları Başkanlarına teşekkür ederek başladı.   Salonun dolmamasını sorgulanmasını isteyen Yenidünya, her türlü zorluğa göğüs […]
Genel - 22 Şubat 2018 16:46 A A

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları’nın 13. Olağan Kurultayı Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda Yapıldı.

CHP Kırşehir Kadın Kolları Başkanı Necla Yenidünya, kurultaya aday olarak girdi.

Yenidünya yaptığı kurultayda yaptığı konuşmada, Ahde vefa örneği göstererek bu zamana kadar görev yapan Kadın kolları Başkanlarına teşekkür ederek başladı.

 

Salonun dolmamasını sorgulanmasını isteyen Yenidünya, her türlü zorluğa göğüs geren Cumhuriyet Halk Partili kadınların bugün bu salonda olmamasını sorguluyorum dedi.

Birlik olabilmek için bizden sorumlu olanların sorumluluklarını omuzlarında hissetmesi gerekmektedir diyen Yenidünya, sırf ana kademeleri üzülmesin diye yapılmayanlar için Anadolu kadınları adına görevli kademelerden hesap soruyorum dedi.

Bu ülkede kadının hakkını yiyenlerin, yiyenlere yardım edenlerin damarlarındaki kanı kurusun diyen Necla Yenidünya birlik ve beraberliğin zemin bulması için mevcut başkan Fatma Köseye destek verdiğini belirtti.

Kurultayda  Fatma Köse Kadın Kolları Genel Başkanı Seçildi.

Oy tablosu şu şekilde gerçekleşti ;

Kullanılan oy sayısı: 536
Geçersiz oy sayısı: 4
Boş oy sayısı: 3

Fatma Köse: 327
Meltem Öz: 202

 

 

Comments

comments

Bu haber 7824 kez okundu.
Genel - 16:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.