O Görsele Açıklama Geldi

Sosyal medyada dolaşmaya başlayan ve NTV kanalında “Kırşehir’de 133 Korona Vakası” altbantlı konulu bir haber olduğunu gösteren fotoğrafa ilişkin Kırşehir Valiliği açıklama yaptı.
Manşet Haberleri - 1 Nisan 2020 15:51 A A

Sosyal medyada dolaşmaya başlayan ve NTV kanalında “Kırşehir’de 133 Korona Vakası” altbantlı konulu bir haber olduğunu gösteren fotoğrafa ilişkin Kırşehir Valiliği açıklama yaptı. Söz konusu fotoğraftaki bilgilerin gerçeği yansıtmadığı belirtilen açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Bazı sosyal medya hesaplarında, bir televizyon kanalı kaynak gösterilerek Kırşehir ilimizde 133 Koronavirüs vakası olduğu ve bir köyün karantina altına alındığı yönünde paylaşımlar yer almaktadır. Kaynak olarak gösterilen televizyon kanalı ile yapılan görüşmede böyle bir haberin yayımlanmadığı ifade edilmiş olmakla birlikte yapılan bu paylaşımdaki bilgiler de gerçeği yansıtmamaktadır. Vatandaşlarımızın yetkili makamlarca yapılacak açıklamalar dışında gerçek bilgilerden yoksun bu tür söylentilere itibar etmemeleri, Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

Comments

comments

Bu haber 4582 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Manşet Haberleri - 15:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.