Öğrenciler Jandarma İle Bir Araya Geldi

Ara tatil etkinlikleri kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrenciler ile birlikte birçok etkinliğe imza atılıyor. Ara tatil etkinlikleri kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrenciler ile birlikte birçok etkinliğe imza atılıyor. Etkinlikler kapsamında önce Şehit Ahmet Tozluklu şehitliğini ziyaret eden Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ardından jandarma ekipleri ile bir araya gelerek yapılan çalışmaları […]
Manşet Haberleri - 20 Kasım 2019 17:07 A A

Ara tatil etkinlikleri kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrenciler ile birlikte birçok etkinliğe imza atılıyor.

Ara tatil etkinlikleri kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrenciler ile birlikte birçok etkinliğe imza atılıyor. Etkinlikler kapsamında önce Şehit Ahmet Tozluklu şehitliğini ziyaret eden Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ardından jandarma ekipleri ile bir araya gelerek yapılan çalışmaları yerinde görme şansı yakaladı. Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı’nda düzenlenen etkinliğe Kırşehir İl Jandarma Komutanı J. Albay Ferhat Kuran, İl Jandarma Komutan Yardımcısı  Albay Suat Orhan, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Dost ve Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mutlu Kılıçaslan katıldı.

Etkinlikte jandarma tarafından öğrencilere olay yeri inceleme sırasında kullanılan gereçler tanıtıldı.

Öğrenciler narkotik köpeği Lady ile de tanışarak eğiticisi ile Lady’nin gösterisini izleme imkanı buldu.

Ayrıca Albay Suat Orhan tarafından öğrencilere jandarma teşkilatının faaliyetleri hakkında bilgi verilerek slayt gösterisi izletildi. Emniyet güçleri ile bir araya gelen öğrenciler hatıra fotoğrafı da çektirdi.

 

Comments

comments

Bu haber 8594 kez okundu.
Manşet Haberleri - 17:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.