OKUL MÜDÜRLERİ BELLİ OLUYOR

Cuma günü Kırşehir’in yeni okul müdürleri ve okul müdür yardımcılarının belli olması bekleniliyor. Eğitim kalitesiyle yıllarca adından sıkça bahsedilen Kırşehir okulları, son yıllarda sınav başarılarında düşüş yaşandığı gerekçesiyle eleştiri oklarının odağında olmaya başlamıştı. Ülke siyasetinin seyrine göre kararlar ve atamaların söz konusu olduğu Kırşehir eğitim camiasında özellikle 2014 yılından itibaren sendikaların yoğun mercek altına aldığı […]
Manşet Haberleri - 15 Mayıs 2019 02:35 A A

Cuma günü Kırşehir’in yeni okul müdürleri ve okul müdür yardımcılarının belli olması bekleniliyor.

Eğitim kalitesiyle yıllarca adından sıkça bahsedilen Kırşehir okulları, son yıllarda sınav başarılarında düşüş yaşandığı gerekçesiyle eleştiri oklarının odağında olmaya başlamıştı.

Ülke siyasetinin seyrine göre kararlar ve atamaların söz konusu olduğu Kırşehir eğitim camiasında özellikle 2014 yılından itibaren sendikaların yoğun mercek altına aldığı ve yargıya taşıdığı bir çok atama yargı yoluyla bozulmuş ve geri dönüşler yaşanmıştı.

İçeriden ve dışarıdan bir çok kişi tarafından eleştirilen eğitim sisteminin düzelip düzelmeyeceği özellikle merkez okullarındaki öğretmen ve veliler tarafından merakla takip ediliyor.

4 ve 8 YILDIR GÖREV YAPAN OKUL MÜDÜRLERİ VE MÜDÜR YARDIMCILARI TAM LİSTESİ:

Comments

comments

Bu haber 12215 kez okundu.
Manşet Haberleri - 02:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.