Olaylı Programa Arif Kılıç’tan Tepki

Geçtiğimiz Pazar günü Kırşehir Belediyesi sponsorluğunda Halk TV’de gerçekleştirilen Muharrem Ertaş’ı anma etkinliğinde yaşanan siyasi propaganda krizi sonrasında Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç’ta yaptığı açıklama ile tepki gösterdi.   Kılıç yaptığı açıklamada : “Abdal geleneğinin son temsilcisi Neşet Ertaş Anma programında bu vatana ihanet etmiş yargıç öldürmüş banka soymuş hemşire öldürmüş ve […]
Genel - 7 Aralık 2020 10:50 A A

Geçtiğimiz Pazar günü Kırşehir Belediyesi sponsorluğunda Halk TV’de gerçekleştirilen Muharrem Ertaş’ı anma etkinliğinde yaşanan siyasi propaganda krizi sonrasında Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç’ta yaptığı açıklama ile tepki gösterdi.

 

Kılıç yaptığı açıklamada : “Abdal geleneğinin son temsilcisi Neşet Ertaş Anma programında bu vatana ihanet etmiş yargıç öldürmüş banka soymuş hemşire öldürmüş ve yüzlerce suç işlemiş ve kendilerini halk kahramanı olarak gösteren bu vatana haini insanlarla Neşet Ertaş’ı aynı programda özleştirmek Kırşehir ve Kırşehirlileri hakarettir.” dedi.

Kılıç açıklamasının devamında : “Buradan Sayın belediye başkanı Selahattin ekicioğlu Bey’i ve ekibini şiddetle kınıyorum.
Bizler Kırşehir’de yaşayan Abdal kültüründen özenmiş ve bu kültürle hizmet eden insanları baş tacı etmiş insanlar olarak aynı kategoriye Deniz gezmiş’i sokarak belli bir yerlere mesaj vererek ne yapmak istiyorsa onu bilmiyoruz ama bunu Kırşehir ve Kırşehirliler hiç unutmayacak. Keçi nereden atlarsa oğlağı da orada atlarmış” ifadelerine yer verdi.

Comments

comments

Bu haber 17190 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Genel - 10:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.