Ortaköy CHP ve İyi Parti teşkilatlarından Kırşehir’e Ziyaret!

Ortaköy İyi Parti İlçe Başkanı Elvan Konar, yönetim kurulu üyesi Mustafa Sarıer, Ortaköy CHP İlçe Başkanı Mübaat Güneyli ve parti sekreteri Oktay Kocaöz’ den oluşan heyet İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen’i İl Başkanlığı binasında ziyaret ettiler.   Ziyaret esnasında konuşan Ortaköy İyi Parti ve CHP heyeti  ittifak sayesinde mahalli seçimlerde başarılı grafik çizdiklerini, […]
Genel - 7 Ekim 2020 15:51 A A

Ortaköy İyi Parti İlçe Başkanı Elvan Konar, yönetim kurulu üyesi Mustafa Sarıer, Ortaköy CHP İlçe Başkanı Mübaat Güneyli ve parti sekreteri Oktay Kocaöz’ den oluşan heyet İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen’i İl Başkanlığı binasında ziyaret ettiler.

 

Ziyaret esnasında konuşan Ortaköy İyi Parti ve CHP heyeti  ittifak sayesinde mahalli seçimlerde başarılı grafik çizdiklerini, Kırşehir’de CHP’ nin Belediye Başkanlığının almasında Millet ittifakı olarak ortaklık yapmalarının büyük bir payı ve sonucu olduğunu belirterek, Millet İttifakının önümüzdeki seçimlerde de devam ederek iktidara yürüyeceğine emin olduklarını söylediler.

 

İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Millet İttifakı olarak Büyüksehir Belediyelerini ve Kırşehir’i aldık ve çok başarılı grafik çizdik. İnşallah Millet İttifakını devam ettirerek daha başarılı sonuçlar alacağız ve iktidara yürüyeceğiz. ” ifadelerini kullandı.

 

İyi Parti İl Başkanı Müfit Göçen “CHP ve İYİ Parti uyumlu bir ittifak kurarak birlikte hareket etmektedir. İnşallah bu birlik ve beraberliği ülke ve Kırşehir’ in menfaatleri doğrultusunda diğer partilerde birlikte yaparız. Şu an ülke olarak en büyük ihtiyacımız genelde birlik ve beraberliği sağlamaktır, buna gerçekten ihtiyacımız var ” diyerek Ortaköy İyi Parti ve CHP heyetine teşekkür etti.

Ziyaret sırasında Ortaköy İyi Parti ve CHP heyeti üzerinde Atatürk ve Türk Bayrağı olan Ne Mutlu Türk’üm Diyene yazan tabloyu İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen’e taktim ettiler.

Comments

comments

Bu haber 10420 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Genel - 15:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.