PTT 180. Yılını Kutluyor! Vali Akın’ı Ziyaret Ettiler

Posta ve Telgraf Teşkilatının (PTT) 180. kuruluş yıldönümü münasebetiyle PTT Başmüdürü Mehmet Kani Gümüşoğlu ve beraberindeki heyet Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti. Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, en köklü kuruluşlarımızdan biri olan PTT’nin kurulduğu günden bu yana yapısını sürekli geliştiren bir anlayışla hizmet verdiğini söyledi. PTT’nin milletimize 180 yıldır kaliteli ve sorunsuz bir şekilde […]
Genel - 24 Ekim 2020 09:29 A A

Posta ve Telgraf Teşkilatının (PTT) 180. kuruluş yıldönümü münasebetiyle PTT Başmüdürü Mehmet Kani Gümüşoğlu ve beraberindeki heyet Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.

Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, en köklü kuruluşlarımızdan biri olan PTT’nin kurulduğu günden bu yana yapısını sürekli geliştiren bir anlayışla hizmet verdiğini söyledi.

PTT’nin milletimize 180 yıldır kaliteli ve sorunsuz bir şekilde hizmet verdiğini belirten Vali Akın;  “PTT, köklü geçmişinin verdiği tecrübe ve birikimiyle geçmiş ve gelecek arasında köprü kurarak ülkemizin her köşesinde milletimize hizmet sunmaktadır. 23 Ekim 1840 tarihinde ‘Posta Nezareti’ olarak kurulan PTT bugün posta, kargo, lojistik, bankacılık ve sigortacılık gibi sektörlerde önemli hizmetleri de başarı ile yürütmektedir. Yenilikçi bakış açısıyla kaliteli ve güvenli hizmet şuuruyla ilerleyen PTT’nin 180. kuruluş yıldönümünü kutluyor, teşkilat mensuplarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.” dedi.

Ziyaret, PTT Başmüdürü Mehmet Kani Gümüşoğlu’nun kurumda yürüttükleri çalışmaları hakkında Vali İbrahim Akın’a bilgiler vermesi ve Milli Mücadelenin 100. Yılı konulu filateli hediye etmesi ile sona erdi.

PTT 180. Yılını Kutluyor

Comments

comments

Bu haber 15766 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Genel - 09:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.