Rektör Karakaya Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Öğrenci odaklı yönetim anlayışıyla hareket eden Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Vatan Karakaya, “Rektör-Öğrenci Buluşması” ile öğrencileri ile bir araya geldi. Kongre ve Kültür Merkezi 15 Temmuz Milli İrade Salonunda gerçekleşen söyleşiye Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Gökbel, Prof. Dr. Mustafa Kurt, Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, Genel Sekreter Mehmet Zeki Küçük, dekanlar, müdürler ve […]
Manşet Haberleri - 19 Kasım 2019 15:52 A A

Öğrenci odaklı yönetim anlayışıyla hareket eden Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Vatan Karakaya, “Rektör-Öğrenci Buluşması” ile öğrencileri ile bir araya geldi.

Kongre ve Kültür Merkezi 15 Temmuz Milli İrade Salonunda gerçekleşen söyleşiye Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Gökbel, Prof. Dr. Mustafa Kurt, Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, Genel Sekreter Mehmet Zeki Küçük, dekanlar, müdürler ve öğrenciler katıldı.

Öğrenci Konseyi Başkanı Sultan Aslan’ın öğrenci konseyi çalışma esaslarına ilişkin bilgi verdiği program da Rektör Karakaya, akademisyen ve öğrencilerinin sorularını yanıtladı.

Gençlik, Sürekli Bizim Gündemimizdeki Odağımız

Öğrencilerini çok iyi anladığını anlatan ve öğrencilik dönemlerini hiç unutmadığını ifade eden Rektör Karakaya, açıklamasında;

“Çalışarak ve emek vererek öğrencilik hayatımı tamamladım. Üniversite rektörü olarak öğrenci odaklı çalışmalar yapmaya özen gösteriyoruz. Gençlik, sürekli bizim gündemimizdeki odağımız. Üniversitelerin ürünü ve çıktısı yetişmiş insandır. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin bu tanımı Türkiye Standartları Enstitüsünde de (TSE) yer almaktadır. Gençlik, bizim umudumuz. Bütün yaptığımız faaliyetlerin toplanarak hayata dönüştüğü şey; yetişmiş insan ve gençlik. Biz hiçbir zaman öğrenci bir tarafta yönetim bir tarafta demedik. Yönetimimizin amacı, geleceği temsil eden gençlerin iyi yetişmesi ve ülkeye faydalı birey haline gelmesi” dedi.

Comments

comments

Bu haber 1706 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Manşet Haberleri - 15:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.